Amazon satıcısı güvenilir mi?

Amazon güvenilir biliyorum ama yollayan satıcı Amazon mu bilmiyorum. Hiç Amazon'dan sipariş vermedim fiyat da ucuz geldi. 1000 TL değil miydi kol fiyatları? FIFA 22 için alıyorum kolu PC'ye kablolu kullanacağım alınır mı? Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz, 9. Nesil : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Amazon'da bazen böyle indirimler oluyor. Yollayan satıcı Amazon olmasa bile, güvencesi olduğundan dolayı sorun yaşayacağınızı sanmam. Cihaz sorunlu dahi olsa bile iade politikaları fena değil.

1629544241227.png

Sorun olmayacaktır. Direkt Amazon TR tarafından satılıp gönderiliyor. Varsa Prime üyeliğinizle bir miktar daha indirim elde edebilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkması durumunda iade veya değişim hakkınız bulunuyor zaten.

Fena değil dediğinizin ideali nasıl oluyor merak ettim. Objektif yorumda bulunmak lazım. Türkiye'de hangi sağlayıcıda daha kaliteli iade politikası gördünüz?
Bir şeyi övdüğümde veya yerdiğimde gelip inkar eden ve memnun kalmadığı veya bir şeyler yaşadığı için çamur atan oluyor / oldu. Buna karşılık, genel olarak net ibareler yerine ucu nispeten daha açık tabirler kullanmayı seçiyorum.

"Sorun yaşamazsınız" yerine "Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum" gibi. "İade politikaları çok iyi" yerine "İade politikaları fena değil" dememle aynı şey bana göre. Konu sahibine mesaj iki türlü de iletiliyor, "Demek ki sorun yaşasam iade edebilirken problem yaşamam" anlamını çıkarabilir bence.

Geri
Yukarı