Amazon satıcısı güvenilir mi?

serlawen

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan kulaklık alacağım. Amazon'un güvenli olduğunu biliyorum fakat satıcısı farklı olduğu için ve satıcıların sadece bir değerlendirmeleri olduğu için emin olamadım iki farklı satıcıların ürün linkleri:

Amazon'dan kulaklık alacağım. Amazon'un güvenli olduğunu biliyorum fakat satıcısı farklı olduğu için ve satıcıların sadece bir değerlendirmeleri olduğu için emin olamadım iki farklı satıcıların ürün linkleri:

Amazon'un hiçbir satıcısı dolandırıcı olmaz ha öyle bir şey yaparlarsa Amazon donuna kadar alır.

Amazon'a sonuna kadar güvenebilirsin. Sıkıntı çıktığı takdirde, satıcı ilgilenmese bile Amazon sonuna kadar size sahip çıkıyor. Kaldı ki pahalı bir ürün değil, dolandırıcılık olma ihtimali %0, bakın çok net konuşuyorum, ürünün fiyatı dolayısı ile %0.
Amazon'un hiçbir satıcısı dolandırıcı olmaz ha öyle bir şey yaparlarsa Amazon donuna kadar alır.
Müthiş tespit :D

Amazon'da dolandırıcı satıcılar olabiliyor arkadaşlar. Paranızı geri alırsınız elbet ama uzun sürebilir.

Linkteki ürünü Amazon satmasa da Amazon gönderiyor. O yüzden rahatlıkla alabilirsiniz. İade politikası aynen geçerli olur.

Mesela YXM-EU satıcısının profilinde böyle bir mesaj var. Senin ürünün de Amazon Logistic ile gönderilecek. Yani Amazon kendi kargosuyla gönderiyor. Haliyle Amazon kesin olarak teyit etmediği bir firmaya kargo firmasını kullandırtmaz. Bence YXM-EU satıcılı olanı alın geçin. Onda çok daha fazla yorum mevcut.
1645476584373.png

Mesela yxm-eu satıcısının profilinde böyle bir mesaj var. Senin ürünün de Amazon logistic ile gönderilecek. Yani Amazon kendi kargosuyla gönderiyor. Haliyle Amazon kesin olarak teyit etmediği bir firmaya kargo firmasını kullandırtmaz. Bence yxm-eu satıcılı olanı alın geçin. Onda çok daha fazla yorum mevcut.
Eki Görüntüle 1312470

Beyaz renk istiyordum fakat çok önemli değil dediğiniz satıcıdan sipariş veriyorum. Herkese yardımları için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı