Amazon siparişi İstanbul'da takılı kaldı

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden Samsung EVO Plus 2TB SSD siparişi vermiştim. Sipariş çok çabuk bir şekilde yurt dışından İstanbul'a geldi fakat İstanbul'da kalmış durumda. Kargo firmalarını aradığımda kolay gelsin firması benim adresime hizmet vermedikleri için başka bir kargo şirketine yönlendirdiklerini söylüyorlar. Yönlendirdikleri kargo şirketi ekol ise kargo girişi yapılmış evet fakat fiziki olarak bize gelmemiş diyor. Daha önce de ekol aracılıyla sendeo teslim ediyordu bana. Yurt dışı alışverişleri 10-15 güne kadar uzuyor biliyorum fakat İstanbul'da bu kadar kalması kafamı kurcaladı.
Adsız.png

Amazon üzerinden Samsung EVO Plus 2TB SSD siparişi vermiştim. Sipariş çok çabuk bir şekilde yurt dışından İstanbul'a geldi fakat İstanbul'da kalmış durumda. Kargo firmalarını aradığımda kolay gelsin firması benim adresime hizmet vermedikleri için başka bir kargo şirketine yönlendirdiklerini söylüyorlar. Yönlendirdikleri kargo şirketi ekol ise kargo girişi yapılmış evet fakat fiziki olarak bize gelmemiş diyor. Daha önce de ekol aracılıyla sendeo teslim ediyordu bana. Yurt dışı alışverişleri 10-15 güne kadar uzuyor biliyorum fakat İstanbul'da bu kadar kalması kafamı kurcaladı.

Amazon gibi bir aracınız olduğu sürece asla sıkıntı çıkmaz.

Amazon üzerinden Samsung EVO Plus 2TB SSD siparişi vermiştim. Sipariş çok çabuk bir şekilde yurt dışından İstanbul'a geldi fakat İstanbul'da kalmış durumda. Kargo firmalarını aradığımda kolay gelsin firması benim adresime hizmet vermedikleri için başka bir kargo şirketine yönlendirdiklerini söylüyorlar. Yönlendirdikleri kargo şirketi ekol ise kargo girişi yapılmış evet fakat fiziki olarak bize gelmemiş diyor. Daha önce de ekol aracılıyla sendeo teslim ediyordu bana. Yurt dışı alışverişleri 10-15 güne kadar uzuyor biliyorum fakat İstanbul'da bu kadar kalması kafamı kurcaladı.Eki Görüntüle 1888850

Hocam bir daha spariş edin.

Hocam bir daha spariş edin.
hocam neden bir daha sipariş edeyim ki

Fazla oyalanmış. Amazon ile iletişime geçerseniz belki yardımcı olurlar. İş kargoculara kalırsa bekletirler.
Amazonla iletişime geçtim endişelenmeyin ulaşacaktır diyor acaba prime day kargo gecikmesi mi devam ediyor

Sıkıntı yok, o kargonun nerede olduğunu kimse bilmiyor şu anda ama adresine doğru geliyor. En geç Cumartesi teslim ederler buraya yazıyorum.
umudum o yönde hocam format için bekliyor bilgisayar .

Hocam paket Kolay Gelsin'e teslim edilmiş görünüyor ve Amazon Kolay Gelsin'e teslim edildikten sonrasını anlık olarak takip edemiyorsunuz. Bahsettiğim durum tüm yurt dışı siparişlerim de geçerliydi nedense verdikleri Kolay Gelsin kodu da çalışmıyor ama kargonuz şu an İstanbul da değil muhtemelen sms olarak size bildirim geliyor dağıtıma çıktığında.

Paketin Amazon ile olan ilişkisi kesildiğinde takipte kesiliyor mesela 31 temmuzda firmaya teslim edilen paketimde bugüne kadar hiç oynama yoktu ama bugün dağıtıma çıkıp bana teslim edildi ve daha yeni işlendi kargonun teslim durumu.

Amazonla iletişime geçtim endişelenmeyin ulaşacaktır diyor acaba prime day kargo gecikmesi mi devam ediyor.

Yok İstanbul'dan şehir dışına adını bile duymadığın kargolarla teslim ediyorlar. Onu da artık katırlarla mı taşıyorlar nedir böyle uzuyor. Benim de başıma geldi kargodan haber yok ama adamlar evliya gibi kapıda bitiyorlar bir anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı