Amazon siparişinde yanlış adres girilmişse ne yapılmalı?

BKM'den kitap alırken aynı sorunu yaşamıştım. Kargoya verildikten sonra değişiyormuş sadece. Kargoya verildiği gün telefon ile aradım 5 dakika içerisinde hallettim sorunu.
İçim rahatladı hocam teşekkürler.

Amazon AGT Kurye ile çalışıyor. Telefonunuza bu firma takip numarasi attıysa kargo takip bölümüne gelin ve asagida kuryeyle iletişime geçip sorunu anlatabilirsiniz veya su adrese bırak gibi seçenek var oradan halledebilirsiniz.
Çok teşekkür ediyorum hocam, dediğiniz gibi yapacağım.

Benzer sorunla daha önceden yaşamıştım, dalgınlıkla ofis adresine girdiydim. Amazon Müşteri Hizmetleri'ne bağlandığımda kargo henüz dağıtımda olduğundan ötürü değiştiremediğini ama kargo şirketine derhal görüşüp adres değişikliği talep etmemi istendi. Dolayısıyla direkt Kolay Gelsin uygulamasından "Farklı Adrese Gelsin" seçeneğine tıklayarak gönderinin farklı bir adrese gelmesini isteyebilirsin.

Amazon AGT Kurye ile çalışıyor. Telefonunuza bu firma takip numarasi attıysa kargo takip bölümüne gelin ve asagida kuryeyle iletişime geçip sorunu anlatabilirsiniz veya su adrese bırak gibi seçenek var oradan halledebilirsiniz.
Hocam adres değişikliği talep ettim aradılar yeni adresime geleceğini söylediler teşekkürler.

Geri
Yukarı