Amazon “teslim edildi” fakat teslim edilmedi

2 gün önce Amazon Online alışverişten iPhone 15 Pro Max için mercek koruma lensi sipariş verdim.
Bugün saat 22:00 kadar teslim edileceği yazıyordu.
Bugün saat 19:30'da bana teslim edildiği yazıyordu.
Sorun şu ki ürün bana teslim edilmedi. Amazon ile yaptığım ilk alışverişti.
Bir şekilde Amazon'u aradım durumu anlattım ürünü teslim almadığımı kimsenin de teslim almadığını söyledim. Müşteri danışmanı bu gibi durumların çok yaşandığını teslim edilmese de ürünün teslim edildi şeklinde görünmesinin normal olduğunu söyledi. Süreç başlattığını 48 saat içinde sorunun çözüleceğini söyledi. İlk kez Amazon'dan sipariş verdim böyle bir şey yaşadım bir de dedi ki eğer bizden taraf bir problem varsa telafi edeceğiz şeklinde konuştu müşteri hizmetleri.
Nasıl bir telafi bu merak ettim.
Gerçekten hiç sevmiyorum bu şekilde olayları yaşamayı.

Ben bu durumu 1 veya 2 kere yaşadım ve bu sorun kargo şirketinden kaynaklı sorun olacağını düşünüyorum. Mesai saati bitiminden dolayı bazı çalışanlar öyle yapıyor. Yarın büyük ihtimal teslim edilir ama kargo şirketi ile iletişime geçmende fayda var.

Ben bu durumu 1 veya 2 kere yaşadım ve bu sorun kargo şirketinden kaynaklı sorun olacağını düşünmüyorum. Mesai saati bitiminden dolayı bazı çalışanlar öyle yapıyor. Yarın teslim edilir diye düşünüyorum ama kargo şirketi ile iletişime geçmende fayda var.
AGT kargo ilk defa duyuyorum olmadı yarın bir iletişime geçeceğim.

Geri
Yukarı