Amazon teslim edilmiş yazan ürün bana ulaşmadı

Kertenkele.2001

Decapat
Daha fazla  
Amazon'dan 2 gün once ütü aldım fakat aldıgımda 8-10 Haziran arasında teslim edilecek yazıyordu. Bugün bildirim geldi kargonuz dagıtıma cıkarılmıstır diye. Ancak bir zaman sonra gelmedigini gördüm. Amazon'dan baktığımda ürün teslim edilmiş yazıyordu. Fakat ürün elime ulaşmadı. Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz? Ben ürünü nasıl alacagım?

Amazon'dan 2 gün once ütü aldım fakat aldıgımda 8-10 Haziran arasında teslim edilecek yazıyordu. Bugün bildirim geldi kargonuz dagıtıma cıkarılmıstır diye. Ancak bir zaman sonra gelmedigini gördüm. Amazon'dan baktığımda ürün teslim edilmiş yazıyordu. Fakat ürün elime ulaşmadı. Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz? Ben ürünü nasıl alacagım?
Müşteri hizmetlerini arasan daha iyi olur.

Kolay gelsin kargo yu ara dostum buraya niye yazıyorsun? Yapman gereken 2 seçenek var zaten. Ya amazon'a yazacaksın yada Kolay gelsin kargoyla iletişme geçeceksin. Burda yetkili biri var gibi mi gözüküyor?

Kolay gelsin kargo yu ara dostum buraya niye yazıyorsun? Yapman gereken 2 seçenek var zaten. Ya Amazon'a yazacaksın ya da kolay gelsin kargoyla iletişme geçeceksin. Burada yetkili biri var gibi mi gözüküyor?

Arkadaşım madem bilmiyorsun yani yazma madem çocuk bu durumu yaşayanlar ne yapabilir yaşayan var mı ne yapmak gerek diye özetlemiş her şeye atlama olur mu?

Amazon desteğe yazarak bu durumu en iyi şekilde çözebilirsiniz. Aynı durumu 2 gün önce verdiğim bir siparişte yaşadım, hemen ücretsiz olarak yenisi yollandı.

Geri
Yukarı