Amazon TR, Ziraat banka kartını reddediyor

MertTurgut

Kilopat
Daha fazla  
Günaydın, JBL GO 3 alacaktım. hazır en ucuz Amazon'da ve Amazon Prime üyeliğim varken Amazon'dan alayım dedim. Fakat ödemem (Ziraat banka kartı) reddediliyor. Sebebi ne olabilir?

5A9FB0ED-E201-44E8-BF41-56AF0EDC9612.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Online alışverişi nasıl kontrol edeceğim?

Hocam Ziraat Bankası ile ilgili problem yaşanıyor şu an. Alışverişi yapamamanız normal, birkaç gün sonra tekrar denerseniz başarılı olur.

Alışverişi bir de farklı karttan deneyin.

Bu arada hazır toplanmışken sorayım fiyatında

Hocam Ziraat Bankası ile ilgili problem yaşanıyor şu an. Alışverişi yapamamanız normal, birkaç gün sonra tekrar denerseniz başarılı olur.

Alışverişi bir de farklı karttan deneyin.
Hocam dün gece de reddetmişti kartı bunla alakası olduğuna emin miyiz ona göre salacam başka karta geçicem.

Ziraat ile ilgili sorunla alakalı olabilir. Ayrıca ürün için girdiğiniz fatura ve adres bilgilerinde ki kişisel bilgiler kart sahibinin kişisel bilgileri ile aynı olmalı. Bilginiz olsun. Örneğin kart sahibi Ahmet. Fatura bilgisinde ki yazılan Mehmet olursa gene reddedilir.

Bu arada hazır toplanmışken sorayım fiyatında.

Hocam dün gece de reddetmişti kartı bununla alakası olduğuna emin miyiz ona göre salacağım başka karta geçeceğim.

Şu an Ziraat Bankasında problemler mevcut. Alışverişi büyük ihtimal her seçenek düzgün olsa bile yapamazsınız. Başka bir kart ile deneyin.

Sorun hala düzelmedi arkadaşlar ne yapmalıyım?
Farklı banka kartı varsa onunla deneyin hocam. Ziraat Bankası ile ilgili birkaç dakika öncesine kadar hâlâ sorunun devam ettiği yönünde yorumlar okudum. Ne kadar sürede çözüleceğini kestirmek zor. Ziraat Mobil uygulamasına son yarım saatte yaklaşık on denemede yalnızca bir kez erişebildim.

Geri
Yukarı