Amazon.tr'den kargo gelir mi?

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yakın zamanda M.2 SSD almayı düşünüyorum ve 512 GB en uygun olanını arıyordum. Biraz araştırmam sonucu James Donkey'in şu an 590 TL civarında satılan ürününü buldum. Biraz şüpheliyim bu markaya karşı bu yüzden biraz daha araştırdım ve bunu buldum. Crucial markasını en azından az çok biliyorum ve güzel ürünleri var, fiyatı da çok cazip geldi ancak amazon.tr'den hiç alışveriş yapmadım. Sizce bu zamanda gelir mi kargo? Üstüne ek ücret vs yansıtılır mı? Tavsiyeleriniz önemli çünkü ona göre alıp almayacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta kulaklık aldım. Kargo gelmedi bende kendim gittim. Kargo dükkanının önünde bile kargo koyacak yer kalmamıştı. Eğer ben gitmeseydim 1 haftadan önce gelmezdi. Bana MNG kargo ile gönderdiler. Biraz da kendi yaşadığınız yerde ki kargo firmasına bağlı.

Satıcıya baktım satıcı konusunda güzel yorumlar var o konuda pek sıkıntı olacağını sanmıyorum ama merak ettiğim gümrük. Gümrükten geçiyor şu an ürünler değil mi kapalı değiller yani virüs yüzünden.
Geçen hafta kulaklık aldım. Kargo gelmedi bende kendim gittim. Kargo dükkanının önünde bile kargo koyacak yer kalmamıştı. Eğer ben gitmeseydim 1 haftadan önce gelmezdi. Bana MNG kargo ile gönderdiler. Biraz da kendi yaşadığınız yerde ki kargo firmasına bağlı.
En azından ilçeye kadar en kötü şehre kadar gelmiş. Oradan sonrasında sıkıntı yok, gerekirse ben de gidip kendim alırım. Ayrıca sizin aldığınız satıcı yabancı mıydı? Yoksa amazon un kendisi miydi?

Geri
Yukarı