Amazon TR'den ürün alırken vergi öder miyim?

Önümüzdeki günlerde bir indirim olması muhtemel, sisteminizi belirlediyseniz muadil sistemleri farklı firmalarda hazır tutun, nerede indirim olacağına bağlı olarak siparişinizi öyle verin, yine de yanlış yönlendirmek istemem.
Sistem tekte alınmayacak hafif hafif toplamaya başlıyorum indirime rastlarsam alırım elbette.

Tamamdır teşekkür ederim peki son olarak
ben hali hazırda ininal karta sahibim ödemeyi bunla yapabilirim değil mi zamanında g2a gibi firmalardan alışveriş yaptım ama emin olmak isterim.
Bazen izin vermiyor. 2 3 Banka Kartı denedim izin vermedi. Kredi Kartı ile devam ettim.
Arada kaybolmuş özür dilerim herhangi bir kargo ücreti ödediniz mi veya ürünü elden mi teslim ediyorlar?
Aldığım ürünlerde ücretsiz kargo yazıyordu evime kadar geldi kargo şirketi.

Sistem tekte alınmayacak hafif hafif toplamaya başlıyorum indirime rastlarsam alırım elbette.
Paha da yüksek donanımları sona saklayın, tam tarih bilmiyorum ama Black Friday indiriminden herkes övgü ile bahsediyor. Güzel indirimlerle belki büyük kara geçer yada belki donanımlarda daha iyi seçimler yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı