Amazon Türkiye güvenilir mi?

ceosu dünyanın en zengin ilk 3ün de senin kredi kartına göz dikmemiştir diye düşünüyorum.

Güldürdün beni gece gece allahta seni güldürsün

Amazon mamozon bilmem ama en garanti yöntem bankaların sanal kart yöntemi. Birileri bilgileri ele geçirse bile hiçbir şey yapamaz. Tavsiye ederim.

Saat 24.00'a kadar canlı destekler var. Bir monitör aldım. Ölü piksel çıktı iade ettim. 2. defa aldım gene ölü piksel çıktı iade ettim. Tam 3. kez alacakkan ürünün kampanyası bitti fiyatı yükseldi bende yaşadığım problemi anlattım ve ürünü tekrar kampanyalı fiyattan verdiler. Gene bir ölü piksel olması durumunda 4-5-6. kez alsam dahi kampanyalı fiyattan vereceklerini söylediler 3. kez aldım ve kullanıyorum bir problem yok. Tüm ürünler akşam verdim ve sabah kapımda oldu. Daha güvenilir ve müşteriyle iletişimi güçlü bir pazaryeri şirketi görmedim.

Hocam dünyanın belki de en köklü alışveriş sitesine güvenilir mi diye sordunuz az önce.
Kesinlikle haklısınız ama böyle köklü bir firmanın ödeme sistemi biraz güvensiz değil mi? Kart bilgilerimi girdiğim gibi hesaptan parayı çekti ve hiçbir bildirim gelmedi. Birinin eline geçse veya kart bilgilerim çalınsa istedikleri şeyleri çok rahat yapabilirler. Kart bilgilerimi de kaydetmek zorunda kaldım. Tedirgin oldum açıkçası biraz.

Bende 3 defa ağ kartı satın aldım hiç problem yaşamadım güzel.

Daha önce çok alışveriş Hepsiburada, Trendyol vb sitelerden. Ödeme sisteminin böyle olması bir soru işareti oluşturdu kafamda.

Amazon mamozon bilmem ama en garanti yöntem bankaların sanal kart yöntemi. Birileri bilgileri ele geçirse bile hiçbir şey yapamaz. Tavsiye ederim.
Aynen arkadaşın dediği gibi sanal kart oluştur o şekilde için rahat olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…