Amazon Türkiye güvenilir mi?

Ödemeyi yaparken kartınızı kaydettiniz değil mi?

Yurtdışı ve Amazon.com.tr dahil toplam 40'dan fazla siparişim olmuştur yıllardır. Kartlarım da hepsinde kayıtlı. Hiç bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Hatta kara cuma zamanları aynı siparişlerimi Amerika'daki Amazon, hepsiburada'dan erken evime teslim ediyordu.

Hiçbir sıkıntı olmaz, olursa Amazon'un bütün ücretleri size direk vereceğine eminim, o kadar yani :D
Covid-19 konusunda bile Türkiye'ye o kadar yardım yaptılar, elleri bol bu adamların, üzmeyelim yeter :)

Bir konuya daha ilave yapayım. Ürünleri aratırken sadece Amazon Türkiye'yi seçiyorum. Pazaryeri satıcılarından ürün almanızı tavsiye etmiyorum. Lütfen buna dikkat edin. En çok dikkat çekilmesi gereken konunun bu olduğunu düşünmekteyim. Kargonun geç verilmesi, iptal ettirilmesi ve iade işlemleri için ömrünüzden ömür gidebilir yoksa :D

Anlayışınız için teşekkür ederim. Bazı yerlerde bu konu hakkında kötü yorumlar okudum da ondan sordum. Yoksa Amazon gibi bir sitenin güvenirliğini sorgulamak değildi amacım. İlk defa Amazon' dan bir şey aldım ve ödeme sistemi çok farklı geldi biraz forumlarda gezince de sorma ihtiyacında bulundum.

Geri
Yukarı