Amazon üründeki indirim ücretini yatırmadı

Matador01

Hectopat
Daha fazla  
Dün amazon sitesinden Razer Deathadder Chroma mouse aldım. Bugün kalktığımda indirim olduğunu gördüm ve amazonla iletişime geçerek durumu bildirdim. Order kısmında fiyatı düştü, fakat indirim farkı hesabıma yatmadı, gift card ile aldığım için ücretin amazon hesabıma tanımlanması gerekiyordu. Durumu amazona hem maille hem de chat ile bildirdiğim halde ödenilecek bir ücret yoktur dediler. Siparişin ücretlendirmesi de aşağıdaki resimde. Amazona nasıl bir mesaj çekmeliyim yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,6 KB · Görüntüleme: 311
Tam ücretlendirmeyi ürün kargolandığı zaman yapıyorlar. Biraz bekle ürün kargolandığı zaman hesabına eklenmez ise o zaman chat ile görüşüp izah edersin.

Hemen ödeme yapılmasını istemem Amazon Black Friday den faydalanarak bir kulaklık almaktı, bekliycez mecbur heralde (n)

İade edilen ücret satın alma bölümde gözüküyormuş, sorunum çözüldü konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı