Çözüldü Amazon sipariş ücretini çekmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dragosh1397

Centipat
Ben kısa süre önce Amazon.com'dan bir ürün siparişi verdim. Ürünü satın almadan önce doğal olarak hesap oluşturdum ve adres, kredi kartı bilgilerini doldurdum.

Ancak, ürün siparişi tamamlandıktan sonra, hesabımda herhangi bir para çıkışı olmadı. Amazon üzerinde siparişin verildiği gözüküyor ve ürün takip kodu gösteriliyor. Ama ödeme metodunda gösterdiğim kart bilgilerine rağmen tutar hesabımdan çıkmış değil. Bunun sebebi tam olarak nedir? Acaba ödeme bekleme sırasında olduğu için geç mi sisteme düşüyor? Bildiğim kadarıyla Amazon'da kapıda ödeme seçeneği yok.

SS-1.png

Çözüm
Sorun yok, şu an provizyon olarak duruyor ödemeniz. Sipariş işleme alındığında tutar kartınızdan kesilecek. Amazon'da durum bu şekilde işliyor.
Sorun yok, şu an provizyon olarak duruyor ödemeniz. Sipariş işleme alındığında tutar kartınızdan kesilecek. Amazon'da durum bu şekilde işliyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı