Amazon üzerindeki uygun fiyatlı TKL klavyeler alınır mı?

Asıl kullandığım klavyem Apex 7 kırmızı switch. Biraz da çat çut ses çıkarsın diye hevesleniyorum. Secçe ses olarak hangi switch'i tercih etmeliyim?
Ben de kırmızı switch bir klavye kullanıyorum 3 senedir. Switchten ses çıkmıyor iyi güzel de tuşa basınca tak tuk ses çıkıyor zaten :d Ben de bundan dolayı bari bi de sesli switch kullanayım diyorum. 2 hafta kadar mavi switch kullanmıştım ve hoşuma gitmişti ama bu süre daha uzun olsa fikrim farklı olabilirdi belki bundan emin değilim, çok az kullandım.

Amazon'un bu konuda baş ağrıtacağını düşünmüyorum açıkçası.

Şun kullandığım Apex 7 de pudding keycaps nedeniye İngilizce sorun olmuyor.

Görünüm olarak çok güzel ürünler ama bunlar da çok mini geliyor bana.
Ağrıtıyor, zamanında biri ekran kartı aldı ve bakıma yolladı geri gelmedi şirkette geldiğini kabul etmedi. Başka bir örnek ise benim başıma geldi, iade için yolladım adamlar gelmesine ve kargo şirketi verdik demesine rağmen gelmedi dediler ve paramı vermediler. Dava açıp anca alabildim.

Ağrıtıyor, zamanında biri ekran kartı aldı ve bakıma yolladı geri gelmedi şirkette geldiğini kabul etmedi. Başka bir örnek ise benim başıma geldi, iade için yolladım adamlar gelmesine ve kargo şirketi verdik demesine rağmen gelmedi dediler ve paramı vermediler. Dava açıp anca alabildim.
Amazon üzerinden takamayıp mahvettiğim kırılmaz camı bile 2 kere iade edebilmiştim. Yaşadığın gerçekten çok ilginç.

Geri
Yukarı