Amazon üzerinden alınan telefonun garanti kapsamı

msbilgin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Amazon üzerinden iPhone aldım. Bu cihaz kendiliğinden servis veya garanti kapsamına giriyor mu? Yoksa bunu benim fatura vs. ile bildirmem mi gerekiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Cihaz açıldığı an garantisinin otomatik başlaması gerekir. Ayarlar > genel > hakkında kısmında sınırlı garanti kısmında garanti süresi yazar. Eğer yazmıyorsa tanımlama yapılmamış olabilir.

Son düzenleme:
Merhaba, Amazon üzerinden iPhone aldım. Bu cihaz kendiliğinden servis veya garanti kapsamına giriyor mu? Yoksa bunu benim fatura vs. ile bildirmem mi gerekiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba. Fatura tarihi, garanti başlangıcı olur. Normalde bir şey yapmasanız da bir arızada fatura ile cihazı servise verirseniz işlem yaparlar.

Sınırı Garanti : Süresi doluyor : 25.10.2024 yazıyor. Ürünü 5 ekim tarihinde aldım
Bu şekilde, sanırım herhangi bir apple mağazasına iletmeme yeterli olucaktır bu bilgi

Sınırı garanti: Süresi doluyor: 25.10.2024 yazıyor. Ürünü 5 Ekim tarihinde aldım.
Bu şekilde, sanırım herhangi bir Apple mağazasına iletmeme yeterli olacaktır bu bilgi.

Tamamdır, cihazınız garantisi başlamış. Sorun çıktığı zaman Apple ile paylaşmanız yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı