Amazon UK'den 10000 TL'ye 2060'lı laptop alınır mı?

3060lı laptoplar varken o fiyatlara alınmaz.
Amazondan alıyorsun risk olmaz ayrıca.
10 bin liraya 3060 lı laptop mu var?
Ryzen işlemcili olan versiyonu daha iyi olmaz mı?
Olur ama bunu gördüm uygun fiyat olarak ryzenli modelini göremedim.
Alınmaz bence bu fiyata.
Neden? 10 bin liraya daha iyi alternatifler var mı ki?

Amazon İspanya'da da bu var. Ekran kartı 100 veya 105 watt'lık, bir 130'luk legion değil malesef.
Bu da baya iyi duruyor. 100 wattlık olsa bile bu fiyata türkiyede 3050 bulabilirim sanırım en fazla.

Yurt dışından almanın dezavantajı, garanti olmuyor bazı markalarda. Amazon.com, Legion 5 için kendisi sağlıyordu ama amazon.co.uk'un ne düşündüğünü bilmiyorum, belki @Dark Lord of the Sith hocam biliyordur.
Aynı şey geçerlidir muhtemelen. Garantiye almak isteyen müşteri hizmetlerine yazabilir.

Etiket için teşekkürler hocam :)

Legion, kaliteli bir seri. 2060 için fiyatı da iyi gözüküyor ama i5, 8 GB RAM ve 256 GB SSD bence yetersiz. İ5 olmasa bile 8 GB RAM ve 256 GB SSD bence öyle. Bunları yükseltmeyecek misiniz? Maksimum bütçeniz nedir?

Gigabyte G5 hakkında pek bilgim yok ama fiyatı güzel geldi bana. Alınabilirliği var gibi.

Yurt dışından almanın dezavantajı, garanti olmuyor bazı markalarda. Amazon.com, Legion 5 için kendisi sağlıyordu ama amazon.co.uk'un ne düşündüğünü bilmiyorum, belki @Dark Lord of the Sith hocam biliyordur.
Maksimum bütçem 11 bin. Ram ve ssdyi sonradan da yükseltebilirim diye düşünüp ana odağım ekran kartı oldu bu fiyata da sanırım 2060 lı laptop yok. Eğer i5 işlemci yeterli olur diyorsanız almayı düşünüyorum. Tabi garanti sağlıyolar mı o konuda bir fikrim yok.

Geri
Yukarı