Amazon vs eBay

Sertidegni

Hectopat
Amazon veya eBay üzerinden alışveriş yapmanın avantajları ve dezavantajları var mı, yurt dışından alışveriş için? Yaklaşık 20 bin TL değerinde bir alışveriş yapacağım ancak satıcı Amazon veya EBay'in kendisi değil, satıcının yorumları olumlu ancak 70 küsur değerlendirmesi var sadece. Amazon ve eBay bana aynı güvenceyi sunar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu okudum kısaca amazon dedim , alt kısım da yazar Garanti koşullarını.
Ben göremedim yardımcı olabilir misin?

Genellikle ben amazon germany den alış veriş yapıyorum, bir kaç kere kanada ve bir kere amerika dan alış veriş yaptım gümrük için de kapıyı kadar geldi , gönderen türk Bir firma kaygo layan Amazon du .

Bunların 2 de ebay amazon nerde ? .

Amazon a üye i sen zaten TR ye gönderip gönder medigini ithalat ve kargo parasını yazar .

Ebay da aşağıda yazıyor bu ürün için vergi ve kargo ücreti talep edilebilir .

4070 in illaki bu modelini mi almak istiyorsun başka model olmuyor mu? .

images.jpeg

Ben bunu kullanıyorum.

Son düzenleme:
Genellikle ben amazon germany den alış veriş yapıyorum, bir kaç kere kanada ve bir kere amerika dan alış veriş yaptım gümrük için de kapıyı kadar geldi , gönderen türk Bir firma kaygo layan Amazon du .

Bunların 2 de ebay amazon nerde ? .

Amazon a üye i sen zaten TR ye gönderip gönder medigini ithalat ve kargo parasını yazar .

Ebay da aşağıda yazıyor bu ürün için vergi ve kargo ücreti talep edilebilir .

4070 in illaki bu modelini mi almak istiyorsun başka model olmuyor mu? .

Eki Görüntüle 1746090
Ben bunu kullanıyorum.

Founders Edition almak istiyorum. Amazon'da henüz listelenmemiş sadece eBay'de var şu anda. Satan Amerikalı bir firma ama dediğim gibi 70 küsür değerlendirmesi var, yalnız hepsi de olumlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı