Amazon yılbaşı indirimi kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

D.WINCHESTER

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün 12.00'da Amazon yılbaşı indirimleri başlıyor. 1-2K arası F/P kulak üstü Bluetooth'lu bir kulaklık almak istiyorum ne önerirsiniz?

JBL 720BT'de indirim var 2000 TL'ye düşmüş alınır mı?

O kulaklığı teknoloji mağzasında denemiştim baya kötü ciddiyim Q10i falan al daha iyi.
İçerisinde ki amfi sistemi falan kulaklığı besleyemiyor baya rezalet.
Daha önce bu tarz kulaklıklar kullanmadıysan belki tatmin eder ama 2000' i bırak 500 lira bile vermem.

O kulaklığı teknoloji mağzasında denemiştim baya kötü ciddiyim Q10i falan al daha iyi.
İçerisinde ki amfi sistemi falan kulaklığı besleyemiyor baya rezalet.
Daha önce bu tarz kulaklıklar kullanmadıysan belki tatmin eder ama 2000' i bırak 500 lira bile vermem.
1142 TL'ye Q10i modelini aldım. Naysla birlikte daha da uyguna geldi. Umarım pişman etmez. En kötü 30 gün içinde iade var ama bu fiyata daha iyisi yoktur diye düşünüyorum.

1142 TL'ye Q10i modelini aldım. Naysla birlikte daha da uyguna geldi. Umarım pişman etmez. En kötü 30 gün içinde iade var ama bu fiyata daha iyisi yoktur diye düşünüyorum.

Q30 varsa onu alsaydın.
Ben Q10i, JBL den iyi dedim yine fiyat bandı için iyi bir kulaklık ama yukarıdaki 1More bunlardan daha iyi sonra Q30 daha sonra Q10i diyebilirim kıyaslarsam.
Bass seven biriysen Q10i tatmin eder kulak titretebiliyor.

Q30 varsa onu alsaydın.
Ben Q10i, JBL den iyi dedim yine fiyat bandı için iyi bir kulaklık ama yukarıdaki 1More bunlardan daha iyi sonra Q30 daha sonra Q10i diyebilirim kıyaslarsam.
Bass seven biriysen Q10i tatmin eder kulak titretebiliyor.
Q30 indirime girmedi 2400TL en ucuz fiyat bu kadar para vermek istemiyorum. Bir de QCY H4 modelini gördüm, Q10i'ye göre daha fazla özelliği var. Sizce Q10i yerine H4 modelini alayım mı?

Q30 indirime girmedi 2400TL en ucuz fiyat bu kadar para vermek istemiyorum. Bir de QCY H4 modelini gördüm, Q10i'ye göre daha fazla özelliği var. Sizce Q10i yerine H4 modelini alayım mı?

Denemedim ama ses olarak bass seven biriysen Q10i çok iyi bass modu açınca kulak titretiyor.
Pop, Elektronik tarz müziklerde baya iyi.
QCY için yorumda bulunamam ama fiyatı sunduğu şeylere bakarsak çok uygun duruyor şahsen malzeme kalitesi yada sürücü kalitesi vs. başka bişeyden işkillendiriyor beni.

Geri
Yukarı