Amazon yurt dışında ekstra vergi alınıyor mu?

398708

Hectopat
Sepetimde 2 ürün var dıerya DK61 ve Switch puller bu 2 ürün yurt dışı gönderimli ve klavyede ithalat depozitosu var başka ne kadar vergi vermem gerekiyor? Ne kadar daha cebimden çikmali ne yapmam lazim? Kargo ücreti vermeli miyim?

Not: Hayatımda ilk defa amazon.com.TR'den yurt dışında olan bir markadan ürün alıyorum aklımda sorular var sormak istedim bir hatam varsa kusura bakmayın.

Satın alma ekranının sonuna geldiğiniz zaman ödeme yapmadan önce ödeyeceğiniz bütün miktarı gösterir. Onun dışında hiçbir ödeme yapmazsınız.

Ödeyeceğiniz her şey sepette karşınıza çıkar zaten, ekstra bir masrafla karşılaşmazsınız. Prime üyeliğiniz varsa klavyenin kargosunu da Amazon karşılayacaktır. DK61SE'yi alırken bende öyle oldu.

Satın alma ekranının sonuna geldiğiniz zaman ödeme yapmadan önce ödeyeceğiniz bütün miktarı gösterir. Onun dışında hiçbir ödeme yapmazsınız.

Teşekkür ederim.

Ödeyeceğiniz her şey sepette karşınıza çıkar zaten, ekstra bir masrafla karşılaşmazsınız. Prime üyeliğiniz varsa klavyenin kargosunu da Amazon karşılayacaktır. DK61SE'yi alırken bende öyle oldu.

Teşekkür ederim.

Kusura bakmayın bir şey aklıma takıldı bahsetiğiniz yer burası değil mi?

1689162079029.png

Son dakika soru cevap kisminda şöyle bir yazi buldum bu yaziya göre ek ücret aliniyormuş vergi olarak? Bu olaya ben giriyor muyum bilmiyorum bilginiz varsa söyleyebilir misiniz?

Yazi sıkça sorulan sorularda yurt dişi gönderim hakinda kisminda.
Tekrar söylüyorum. Ödeme ekranının sonunda verilen toplam fiyat dışında hiç bir ek ödeme yapmıyorsunuz.

Tekrar söylüyorum. Ödeme ekranının sonunda verilen toplam fiyat dışında hiçbir ek ödeme yapmıyorsunuz.

Ben okuduktan sonra direk buraya yazdım ekstra yazdığımı sanıyordum sizden özür diliyorum amazon.com.TR'den alınan ürünlerden vergi alınmıyormuş tekrar tekrar rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Geri
Yukarı