Amazon yurt dışından G PRO X almak

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul

Akakçe üzerinden baktığımda satıcı Alp Bilgisayar ve Yazılım yazıyor. Ürüne gittiğimde ise satıcı kısmında Amazon Germany yazıyor. Bu ürünü Amazon mu satıyor? Sizce buradan almak mantıklı mı? Ürünün fiyatı 750 TL olduğu yazıyor. Gümrük falan ile birlikte 1050 TL'ye denk geliyor. Bir de 95 TL kargo ücreti varmış.

Yurt dışı Amazon sitelerinden ben çok alışveriş yaptım. AliExpress vs ile karıştırmayın. Çok başarılılar. Özellikle en ufak bir problemde para iadesi yapıyorlar. Ancak her zaman Türkiye'den daha ucuza olmuyorlar ne yazık ki.

1050 TL’ye onu alıp bekleyeceğime yurt içinden bunu alıp geçerim:

G PRO X’de nadir de olsa cızırtı sorunu var ve HQ ayarı yapmadan yüksek ses vermiyor.

Alınabilir. Amazon'un Almanya yeri satıyor. Süre kısmını bilmiyorum ama.

Akakçe üzerinden baktığımda satıcı Alp Bilgisayar ve Yazılım yazıyor. Ürüne gittiğimde ise satıcı kısmında Amazon Germany yazıyor. Bu ürünü Amazon mu satıyor? Sizce buradan almak mantıklı mı? Ürünün fiyatı 750 TL olduğu yazıyor. Gümrük falan ile birlikte 1050 TL'ye denk geliyor. Bir de 95 TL kargo ücreti varmış.
En fazla 10 15 günde gelir dert etmeyin. Fiyat güzel, alınır.

1050 TL’ye onu alıp bekleyeceğime yurt içinden bunu alıp geçerim:

G PRO X’de nadir de olsa cızırtı sorunu var ve HQ ayarı yapmadan yüksek ses vermiyor.
7.1 kulaklık arıyorum. Ürün yorumlarına baktığım kadarıyla neredeyse çoğu 7.1 kulaklıklarda yüksek ses verememe sorunu varmış. Cloud Alpha S ile bu kulaklık arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı