Giyim Amazon'da Adidas Ayakkabılarda İndirimler

Basketbolda son kalan Dame 8'i alan alsın. Şu anda alınabilecek en iyi basketbol ayakkabısı.

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden birisi ama site dizayn konusunda en kötüsü. Abi koy şu yana beden seçelim, cinsiyet seçelim. Amazon'da ürün ararken araba tutulması yaşıyorum.
Var abim zaten, en azından arayüzleri stabil ve sağlam. Beden için ürün sayfasında var.

Var abim zaten, en azından arayüzleri stabil ve sağlam. Beden için ürün sayfasında var.

Aynen abim, öyle bir sayfa var ki, üründe beden var ama nedense filtreleme de yok. Amazon'dan çok giysi vb. ürünler aradım, boş atmıyorum. Atılan linkte bile sağ tarafta bir filtreleme tarafı yok. Aynısını Hepsiburada'da yaşar mısın mesela?

Aynen abim, öyle bir sayfa var ki, üründe beden var ama nedense filtreleme de yok. Amazon'dan çok giysi vb. ürünler aradım, boş atmıyorum. Atılan linkte bile sağ tarafta bir filtreleme tarafı yok. Aynısını Hepsiburada'da yaşar mısın mesela?
Ben var diye biliyorum abim sağol abim.

Bazı ürünlerde beden yok katalog olarak tek oluşturuyorlar. Ayrıca filtreleme sağ değil sol da Amazon da..

Yeni konular

Geri
Yukarı