Elektronik Amazon'da HyperX Cloud Core 1.199,00 TL

Tamamdır hocam satın alacağım bakalım, konuyu da dağıtmış olduk ama ben de BlackShark v2X'in daha iyi olacağını düşünmüştüm. Peki son olarak 1000-1300 bandına klavye önerisi HP Omen mi iyi olur sizce?HP Omen 6YW75AA Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Her şey kağıt üzerinde ki gibi olmuyor kullanıyıcı deneyimi yorumları falan da gördüm HyperX tam olarak şu anki indirimli fiyatını hak eden bir kulaklık bana göre

1000 beygir 500 beygire aynı kiloda aynı yolda aynı şanzımanla yenilir demek bu yazdığınız

Ne :D ses değerlerine ohm değerlerine ve natural ses deneyimde çok daha iyi ayrıca tiz frekansı ve bas vuruş hissiyatı 2'ye katlar v2X i

Ben ikisini de kullandım ve V2 X'in daha iyi olduğu kanaatindeyim. Seslerin kalitesi neredeyse aynı fakat V2 X gerçekten çok çok daha rahat. Bas ve tizler hakkında bilgim yok, pek müzik dinleyen bir insan değilim.

Ben ikisini de kullandım ve V2 X'in daha iyi olduğu kanaatindeyim. Seslerin kalitesi neredeyse aynı fakat V2 X gerçekten çok çok daha rahat. Bas ve tizler hakkında bilgim yok, pek müzik dinleyen bir insan değilim.

Nasıl daha rahat hocam C2 izolasyon anlamındada çok daha iyi rahatlık konusundada ama kafa yapısı da önemli tabii

Mouse nasıl iyi mi? Memnun kaldın mı tuşlarından vs.

İyiydi gayet tuşları taktığın gibi zaten direkt Raze snapse mi ne onu yüklüyor PC kendisi ayar falan henüz yapmadım ama tatmin etti beni mousepadde çıkıyor içinden o da güzeldi kulaklıkta da insanlar 7.1i aktif etmede sıkıntı çekmiş de seri numarası falan yazıyordu direkt kaydettim onu da problemsiz bir şekilde amazondan vip trendden aldım ben de

Yeni konular

Geri
Yukarı