Amazon'da iade nasıl yapılır?

@Lee Yubin Zor değil aslında. Sadece ilk kez işiniz düştüğü için zorlanmışsınızdır. Ben bir şey aldığımda sürekli canlı sohbet ile iletişimde oluyorum. Hiç bekletmeden gayet güzel ilgileniyorlar. Bundan sonra nereden ulaşacağınızı öğrenmiş oldunuz :)

Zaten destek kısmını bulamadıydım bir türlü. En sonunda buraya konu açayım bari dedim de konu onaylanana kadar buldum. Spigen Türkiye bana geri yollamış kargoyu bugün eve geldi ama ben 1 hafta evde yokum diye kargocuya ayakkabılığa koymasını söyledim :d İçinde rapor varsa onu yollayacağım, yoksa da Spigen'e mail atıp rapor isteyeceğim o zaman. Amazon destek kısmını zırt pırt rahatsız etmesinler diye biraz ulaşılması zor bir yere koymuşlar sanırım veya ben ilk defa aradığım için zor buldum.
İlk kez işiniz düştüğünden muhtemelen.

Ayrıca profil fotoğrafınızdaki kişi kim acaba? Sizi defalardır görüyorum ama sormadım bir türlü. Fotoğraf küçük olduğundan net anlayamadım, çok benzetemedim de ama isim benzerliğinden yürüyüp Lee Yu-Bi diyesim var.

@Lee Yubin Zor değil aslında. Sadece ilk kez işiniz düştüğü için zorlanmışsınızdır. Ben bir şey aldığımda sürekli canlı sohbet ile iletişimde oluyorum. Hiç bekletmeden gayet güzel ilgileniyorlar. Bundan sonra nereden ulaşacağınızı öğrenmiş oldunuz :)
İlk kez işiniz düştüğünden muhtemelen.
Kargoyla birlikta rapor gelmemiş. Spigen Türkiye'ye tekrar mail attım rapor göndermeleri için. "Tarafımızca rapor düzenlenmemektedir. Tarafınıza iletilen iade işlemi hakkındaki verilen bilgi dahilinde ürünü amazon'a göndermenizi rica ederiz." diye dönüş yaptılar. Şimdi Ne yapacağım?

Kargoyla birlikta rapor gelmemiş. Spigen Türkiye'ye tekrar mail attım rapor göndermeleri için. "Tarafımızca rapor düzenlenmemektedir. Tarafınıza iletilen iade işlemi hakkındaki verilen bilgi dahilinde ürünü amazon'a göndermenizi rica ederiz." diye dönüş yaptılar. Şimdi Ne yapacağım?
Spigen imzalı kısa yazısı olan bir mail bile yeterli olur. Söyledikleri mantık dışı. Söz ile hangi firma iade kabul etmiş bugüne kadar?

Madem öyle Spigen ile mail üzerinden yazıştığınızı varsayıyorum. Amazon'a iade kararı çıkan ilk maili iletebilirsiniz. Rapor olarak kabul edeceklerdir.

Merak ettim sonuç ne oldu ?
Dersler başlayınca üşendim ve babam bana ver ben bi deneyeyim dedi. Ben de verdim. zaten 70 lira mı neydi alacağım iade ücreti, yani şu an 10000 mah powerbankler 200+ lira olduğu için uğraşmak istemedim. Ama babam ne yaptı hiç sormadım, eve geçince sorayım bi.

Geri
Yukarı