Diğer Amazon'da Klasse Longteng Huoyun Special Edition 449,90 TL

Bu arada bu modeli 3 ay önce aldım ve masada duruyordu sadece kolum bile değmemiştir. Fakat garip bir şekilde köşe kısımları çok tüyleniyor ve dikişleri hafiften sökülmeye başlıyor gibi. Ucuz olan pro modeli bu konuda daha başarılı.

Bu arada bu modeli 3 ay önce aldım ve masada duruyordu sadece kolum bile değmemiştir. Fakat garip bir şekilde köşe kısımları çok tüyleniyor ve dikişleri hafiften sökülmeye başlıyor gibi. Ucuz olan Pro modeli bu konuda daha başarılı.
Bende de tam tersi durum mevcut. 90x40 olan Pro modelin dikişleri çabuk yıpranırken Longteng hala ilk günkü gibi duruyor.

Dikiş kenarlarında tüylenme ben de de oldu ama çok dert edilecek bir şey değil hepsinde olabilir. Bu fiyata bence çok iyi özel mikro dokuma kumaşı vardı hatırlamıyorsam. Oldukça kaliteli hiç rahatsızlık hissi vermiyor önceki mouseped'im sıradan ucuz olan klasik dünya haritası olanlardandı. Buna geçince rekabetçi oynuyorsanız aiminiz bile değişiyor.

Ben de klasse aldım kullanıyorum, memnunum fakat baskılar hep Japon stili, mecbur kuru kafalı olandan aldım. O da beyaz olduğundan en ufak kir dahi hemen belli oluyor. Baskı stillerini çeşitlendirmeleri lazım hep aynı tarz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinin altında da hocam dokusu vs nasıl bunlardan bazıları Speed bazıları Control türündeymiş kayması vs nasıl.

Hocam önceden xrades kullanıyordum kesinlikle kalite olarak daha iyi. Kayması ise kontrol ile Speed'in arasında bir yerde ve dokusu biraz garip. Alışmanız zaman alabilir. Ben beğendim FPS türü oyunlar oynarken düşük sens oynamama rağmen zorluk çekmedim.

Bu fiyata klasse tavsiye etmiyorum. Biraz daha koyup X-Raypad Aqua Control 2 alın derim. Link: Amazon.com.tr

Ben yaklaşık 7 gün önce sipariş geçtim. O zamandan bu zamana dolar 2.5tl fark etti ama fiyatında artış yapmadılar. İthalat ücreti yok. Orjinal ürün.
AC2'ye gelecek olursak. Mikro dokuma bir mousepad. Hybrid bir yüzeye sahip. Stopping gücü gayet güzel. E-spor çevrelerince de kabul görmüş f/p bir mousepad.

Geri
Yukarı