Elektronik Amazon'da Lexonelec K61 Pro %60 klavye 460 TL

Gamebooster vb. markalara fason falan deniyor forumda ama yine herkes amazonda bu tarz pek bilinmedik ürünleri öneriyor, bu ürünler fason değil mi? Yoksa yurt dışında bilindik markalar mı? Amazonda birbirine benzeyen ve markası yabancı çok klavye var bu tarz.

Çöpün adını "designer" olarak değiştirince millet atlıyor işte. Bu da farklı bir keriz silkeleme yöntemi.

3 aya gelir mi hocam?

Dalga geçiyorsun.

1697634294598.png

AliExpress'den çok fazla ürün getirdim hiç o şekilde problem yaşamadım. Aslında ben ürünü alınca her gün takip eden tiplerden değilim belki o yüzden çok sırıtmıyordur çünkü 1-2 hafta içinde geliyor.

Dalga geçiyorsun.

Eki Görüntüle 1981763

AliExpress'den çok fazla ürün getirdim hiç o şekilde problem yaşamadım. Aslında ben ürünü alınca her gün takip eden tiplerden değilim belki o yüzden çok sırıtmıyordur çünkü 1-2 hafta içinde geliyor.

Hocam bana 600-800 arası bir klavye lazım ışıklı olursa iyi olur pek anlamıyorum aliexressten öneriniz var mı? 1000 kadar jeton var elimde işe yarar mı? Ve Ryzen 5 5600 için kule tipi fan?

Hocam bana 600-800 arası bir klavye lazım ışıklı olursa iyi olur pek anlamıyorum aliexressten öneriniz var mı? 1000 kadar jeton var elimde işe yarar mı? Ve Ryzen 5 5600 için kule tipi fan?

Fan hakkında hiçbir fikrim yok konu açın, 600 800 bütçe ile alacağın klavye dandik çıkar kalitesiz olur ileride çektirir sana.

Attığım MK61 alabilirsin AliExpress linkinden kullandığı Switch'ler, kasa kalitesi vs harika bir klavye bende aldım geçen gün bekliyoruz bakalım forumda çok fazla kullanıcısı var hiç eksi yorum görmedim eskiden RGB sorunu vardı uygulamasında güncelleme ile çözüldü zaten.

Memnun musun durum nedir? MK61'den bahsediyorsunuz değil mi?

Memnunum 3-4 ay oldu alalı herhalde 1000e geldi bana bant ve pamuk modlama yaptım ama klavyeyi çok kullanmadığım için bazen yanlış tuşlara basıyorum.
Ses-malzeme-swich kalitesini bu fiyata bulamazsınız üstüne pudding keycaps var başka bir klavye alsan hem 500 TL ödeyeceksin hem bazı tuşlar uymayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı