Amazon'da Logitech G G102 Lightsync 188,10 TL

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Özellikle 150-200 TL fiyat aralığında değerlendirilebilecek güzel farelerden biri. Eliniz biraz küçük bir yapıya sahipse tam elinize oturacak türden.

Hocam alınmaması gereken bir fare. Fiyat iyi fakat alınmamalı bence.

Lightsync modeli sorunlu değil. Sensörün eskiliği ise eğer profesyonel bir FPS oyuncusu değilseniz aşırı derece fark etmez. Alternatif olarak farklı farelere bakılabilir fakat şu anki fiyatına göre G102 Lightsync alınmayacak bir fare değil bence.

Lightsync modeli sorunlu değil. Sensörün eskiliği ise eğer profesyonel bir FPS oyuncusu değilseniz aşırı derece fark etmez. Alternatif olarak farklı farelere bakılabilir fakat şu anki fiyatına göre G102 Lightsync alınmayacak bir fare değil bence.

Ama bu fiyata Katar Pro varken alınmamalı bence fakat çok da kötü bir fare değil dediğiniz gibi.

Aşağıdaki konuyu baz alırsak hala alınır mı? Piyasada Corsair Katar Pro/Harpoon varken yönelmek doğru mudur? Tamamen merakımdan soruyorum.

Prodigy modellerinde çift tıklama sorunları vardı bu modelde kronik olarak herhangi bir sorun yok.

Prodigy modellerinde çift tıklama sorunları vardı bu modelde kronik olarak herhangi bir sorun yok.

Sensörü kötü eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsanız önermem.
Aşağıdaki konuyu baz alırsak hala alınır mı? Piyasada Corsair Katar Pro/Harpoon varken yönelmek doğru mudur? Tamamen merakımdan soruyorum.

Bence doğru değil 80-100 TL arası olsa alınabilecek bir mouse G102.

Amazon yaz indirimlerinde 150 ₺ civarına kadar düşmüştü. Bu fiyat bandında tercih edilebilecek ürünlerden biri bence de. 3 aydır G102 LS kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı