Amazon'da MSI Optix G241 144 Hz 1 ms 1410 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul

Öncelikle neden bu monitörü Amazon'dan alayım diyecek olursa diye söyleyeyim, sorun yaşama durumunuzda hiçbir şekilde sizi yüzüstü bırakmayacak, kesinlikle sorun yaşamasanız bile ürünü iade edebileceğiniz Amazon satıyor. Monitörlerde yaşanan ölü piksel, ghosting, backlight sorunlarına karşılık Amazon'dan monitör almak çok daha mantıklı.

Ürün IPS panele sahip, 1ms(MPRT) tepki süresi sunuyor, 144Hz yenileme hızı mevcut kutusundan çıkan HDMI kablosu ile 144Hz alabiliyorsunuz. Her ne kadar bu modelde sorun yaşayan kişiler olsa dahi Amazon sattığı için 1 adet ölü piksel dahi çıksa, ya da almaktan vazgeçseniz dahi iade edebilirsiniz. Kendim 4 gün önce 1420 TL'ye aldım Amazon'dan, mükemmel kargolanmıştı.

Hiçbir sorunu yoktu. Ayakları her ne kadar yer kaplıyor olarak dursa dahi monitör diğer monitörler gibi ayakların en arkasında durmuyor, ortalarında duruyor. Bu yüzden daha yakın tutabiliyorsunuz kendinize ayaklar size engel olmadan. Bu konuda şüphem vardı ancak istediğim gibi çıktı. Almayı düşünüp sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Bende daha önce kullandım şimdi Amazon'dan tekrar aldım. Daha elimde değil fakat her konuda bende yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam size bir sorum var ölü piksel çıkarsa ne diyerek iade etmeliyiz en sıkıntısız kolay şekilde iade etmek için?

Bu monitör neden her gün indirime giriyor? Her gün konusunu görüyorum vallahi. İşime yarar diye bölüme abone oldum hep bu indirime giriyor. :D

Geri
Yukarı