Amazon'da satılan DP kablosu orijinal mi?

Hem ''Amazon'un seçimi'' yazıyor, hem de farklı bir satıcı satıyor. 🙂 Orijinalliği bir şekilde sorgulanabiliyor mudur acaba? Kod ile doğrulama falan?

Güncelleme: Arkadaşlar ürün bana geldi. Dış kutusu pırıl pırıldı ve açılmamış gibi görünüyordu. Kutuyu açıp ürüne dikkatli bakınca, ürün kullanılmış gibiydi. Ürün üzerinde geçmeyen lekeler vardı. Bazı lekeleri hohlayarak çıkarabildim ama fotoğraftaki gibi lekeler vardı, hiç de pırıl pırıl değildi. Bu yüzden iade edeceğim.

Dosya Ekleri

• 02 - Kopya.jpg
    02 - Kopya.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 03 - Kopya.jpg
    03 - Kopya.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 04 - Kopya.jpg
    04 - Kopya.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Hem "Amazon'un seçimi" yazıyor, hem de farklı bir satıcı satıyor. 🙂 orijinalliği bir şekilde sorgulanabiliyor mudur acaba? Kod ile doğrulama falan?

Güncelleme: Arkadaşlar ürün bana geldi. Dış kutusu pırıl pırıldı ve açılmamış gibi görünüyordu. Kutuyu açıp ürüne dikkatli bakınca, ürün kullanılmış gibiydi. Ürün üzerinde geçmeyen lekeler vardı. Bazı lekeleri hohlayarak çıkarabildim ama fotoğraftaki gibi lekeler vardı, hiç de pırıl pırıl değildi. Bu yüzden iade edeceğim.

Muhtemelen sarı kısımlara bir plastik temas ediyordu ve sıcağa marus kaldı ondandır.
Zaten Paugge diye markadan ne bekliyorsun ki? Bu markanın kim neden çakmasını yapsın.
Son olarak iade etmene bence gerek yok.

İade etmedim. Kablo uç kısımlarını kolonya ve tırnağım ile temizledim. Sanırım lekenin büyük kısmı çıktı. Çok küçük çizilmiş olabilir. Bu görüntüde sorun yaratır mı?
Ayrıca, aynı markanın HDMI 2.1 kablosunu da almıştım, onun uçları pırıl pırıldı. Nedense bu markanın DP kablo uçları öyle pırıl pırıl olmuyor.

Geri
Yukarı