Amazon'da sipariş verecekken gelen 39 TL indirim nasıl kullanılır?

issaiki.cp0

Decapat
Daha fazla  
Sipariş verecekken böyle bir yazı gördüm: Tebrikler. Prime üyesi olup alışveriş yaptığın için hesabına 39 TL indirim tanımladık. 39 TL indirim, ürünlerinin gönderildiği günden itibaren 45 gün boyunca amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerde yapacağın alışverişte kullanabilirsin.

Bunu nasıl kullanırım? Prime üyeside değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sipariş verecekken böyle bir yazı gördüm: Tebrikler. Prime üyesi olup alışveriş yaptığın için hesabına 39 TL indirim tanımladık. 39 TL indirim, ürünlerinin gönderildiği günden itibaren 45 gün boyunca amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerde yapacağın alışverişte kullanabilirsin.

Bunu nasıl kullanırım? Prime üyeside değilim.
Satın alınca kargo ulaştıktan sonra amazon satıcılı ürünlerde 39 TL'lik indirim kuponu geliyor.

Aynısı bana da geldi, sepet kısmını geçtikten sonra sipariş adımında indirim otomatik olarak tanımlanıyor sizin herhangi bir ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

O halihazırdaki siparişi indirimsiz aldıktan sonra gelen bir indirim kuponu. Diğer siparişlerde kullanılabiliyor. Bu siparişi tamamlarsanız sonraki siparişte size kupon tanımlayacağız diyorlar yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı