Kitap Amazon'da Stefan Zweig Satranç 9,80 TL, Amok Koşucusu 15,50 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
İki kitabı da zevkle okudum ikisini de tavsiye ederim. İkisi de gerçekten sudan ucuz, çok akıcı kitaplar, Amok Koşucusu'nu tek oturuşta bitirmiştim.

1704635156259.png

1704635245644.png

Sağ ol Amazon, bizi esnaflarla uğraştırmıyorsun. Şu iki kitabın fiyatını esnafa sorsanız 50 TL'den aşağı fiyat çekmez. Bundan eminim.

Stefan Zweig'in Satranc haric hicbir kitabini sevmeyen tek benim herhalde, olaganustu bir gece falan kitabini cope atmistim direkt.
Satrancı da sevmedim. Çok gereksiz kitaplar gibi geldi bana da. Okurken yazarın parayı kırıp durmadan yazmak için farklı kitaplar yazdığını düşündürdü bana. Kalın kitapları bitiremeyecek kişiler için ince olması dışında bir güzelliği yok.

Satrancı da sevmedim. Çok gereksiz kitaplar gibi geldi bana da. Okurken yazarın parayı kırıp durmadan yazmak için farklı kitaplar yazdığını düşündürdü bana. Kalın kitapları bitiremeyecek kişiler için ince olması dışında bir güzelliği yok.
Önemli olan boyu değil işlevi :D
Stefan Zweig'in Satranc haric hicbir kitabini sevmeyen tek benim herhalde, olaganustu bir gece falan kitabini cope atmistim direkt.
Mecburiyet'i tavsiye ederim 2 gün önce okudum gayet güzeldi. Tabi biraz temel eserler bunlar. Günümüzdeki birçok edebi eserin temeli olan kitaplar yani. Kitaplığı zengin kişilere hafif gelebilir.

Bana eski sevgilimden hediye gelmisti kitaplar, ondan olabilir biraz cope atmam. 🤣 Satranc da beni oyle cok sarmamisti ama digerleri kadar kotu degildi en azindan.
Mecburiyet'i tavsiye ederim 2 gün önce okudum gayet güzeldi. Tabi biraz temel eserler bunlar. Günümüzdeki birçok edebi eserin temeli olan kitaplar yani. Kitaplığı zengin kişilere hafif gelebilir.
Listemde cok kitap var, yine de bi' bakarim, tesekkurler.

Geri
Yukarı