Amazon'dan 100 TL ile ne yapılır?

Hamza41

Decapat
Daha fazla  
Kartımda 100 TL var. Şu an alıp kullanıp veya kullanmadan 2.el alışveriş yapacağım şeyler arıyorum.
Yani alıcısı olan ürünler önerirseniz güzel olur. Kargo bedava dert etmeyin.
100 TL'yi geçmesin ve aynı sepette birden fazla ürün önerebilirsiniz.
İndirimdeki ürünlerde gayet olur.

Kartımda 100 TL var. Şu an alıp kullanıp veya kullanmadan 2.el alışveriş yapacağım şeyler arıyorum.

Hocam buna tüketim çılgınlığı diyoruz boşuna gerekmeyen şeylere para harcama.

Bir ihtiyacınız yoksa 100 TL cebinizde kalsın, hatta döviz alıp birikim yapın, 100 TL 3 dolar deyip geçmeyin, bu şekilde biriktirirseniz 3 dolar olur size 300 dolar, belki daha fazla size kalmış.

Prime üyesi değilsen pek bir şey bulamayabilirsin.
Hadi Diyelim bir şey beğendin 100-120 tl arası falan kargo ücreti var oldu mu sana kabaca 150 tl :) yani 150 tl yi geçmen gerekiyor sepette.

Git 2 paket sigara al üstünden 50 yıl geçince çok para kazanırsın veya 2 ay sonra sat 5-10 TL kazanırsın 100 TL bu başka ne yapabilirsin ben yerinde olsam gider temizinden bir zurna dürüm gömerdim.

Git 2 paket sigara al üstünden 50 yıl geçince çok para kazanırsın veya 2 ay sonra sat 5-10 TL kazanırsın 100 TL bu başka ne yapabilirsin ben yerinde olsam gider temizinden bir zurna dürüm gömerdim.
Eyvallah da ufak da olsa yatırım tavsiyesi istiyorum. Nereden başlasak kar.

Geri
Yukarı