Amazon'dan 18.499 TL Lenovo Ryzen 7 5800H alınır mı?

heatherby

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür araştırıyorum. İsteğim uzun süre bana sorun çıkarmayacak sorunsuz kullanabileceğim. Oyunlarda yüksek performans verecek bir notebook almak istiyorum.

Fiyat sıkalasına göre en uygun ve kullanışlı olabilecek çoğu kişinin önerdiği bu notebook almadan önce danışmak istedim.

Bu fiyata alınır mı? Farklı notebooklar önerebilirsiniz bu fiyat bandında Monster hariç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo'nun soğutmasının iyi olduğunu söylüyorlar arkadaşım kullanıyor memnun. Aradaki fark işlemci 8 çekirdek olduğu için ben olsam bütçede sıkıntı yoksa Lenovo tercih ederdim.

Lenovo'yu alabilirsiniz aynı modeli bende kullanıyorum.

Lenovo'yu alabilirsiniz aynı modeli bende kullanıyorum.
Konunuzu inceledim gerçekten detaylı paylaşım yapmışsınız. Gözle görülür bir sorun yaşamadınız galiba. Online oyun oynuyorsa Oz volarant lol cs go gibi fbs değerleri ne aralıkta

Konunuzu inceledim gerçekten detaylı paylaşım yapmışsınız. Gözle görülür bir sorun yaşamadınız galiba. Online oyun oynuyorsa oz Valorant LoL CS:GO gibi FPS değerleri ne aralıkta.

Valorant'ta en yüksek ayarlarda 180 civarı alıyorum. Pek FPS oyunu oynamadığım için test etmedim ama internetten bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı