Amazon'dan alınan işlemci fanı iade edilebilir mi?

Ahmet06han

Hectopat
Makaleler
1
Amazon'dan bir işlemci fanı alacağım ama kasama uymazsa iade edebilir miyim kullanmadan?

Ürün bu: https://www.amazon.com.tr/DeepCool-GAMMAXX-AG400-Soğutucu-Boruları/dp/B0B6FD2V1B?th=1&tag=undefined

Edebilirsin dostum. Kutusuna hasar da vermediğin sürece Amazon'un problem çıkaracağını sanmıyorum.
Fakat tr de 1 ocaktan itibaren artık online alışveris ve ürünlerde bir problem olmadıkça ürün iadesi kargo ücretini sen ödeyecekmişsin. Bilgin olsun. Herhalde amazon vs de buna katılır diye düşünüyorum.

Edebilirsin dostum. Kutusuna hasar da vermediğin sürece Amazon'un problem çıkaracağını sanmıyorum.
Fakat tr de 1 ocaktan itibaren artık online alışveris ve ürünlerde bir problem olmadıkça ürün iadesi kargo ücretini sen ödeyecekmişsin. Bilgin olsun. Herhalde amazon vs de buna katılır diye düşünüyorum.
Yani aralıkta böyle bir sorun yok.

Kutusu ezik vs gelirse bir sorun olurmu?

Birde bu bilgi amazonda nerede yazıyor?
Dediğim gibi amazon müşteri kaynaklı kutuda bir hasar olsa bile iade alıyor yani kutu ezik gelse tabii ki problem olmaz.

Amazonda değil, Türkiye'deki bütün online alışveriş sektörü için geçerli olacağı deniyor.

Evet haberin kaynağını atacağım derken, ticaret bakanlığı 2025'e kadar böyle bir durum yok demiş :)

Ticaret Bakanlığı'ndan kargo iade ücreti açıklaması

Velhasılıkelam, rahat rahat alın veya iade edin.

Dediğim gibi amazon müşteri kaynaklı kutuda bir hasar olsa bile iade alıyor yani kutu ezik gelse tabii ki problem olmaz.

Amazonda değil, Türkiye'deki bütün online alışveriş sektörü için geçerli olacağı deniyor.

Evet haberin kaynağını atacağım derken, ticaret bakanlığı 2025'e kadar böyle bir durum yok demiş :)

Ticaret Bakanlığı'ndan kargo iade ücreti açıklaması

Velhasılıkelam, rahat rahat alın veya iade edin.
Şunu sordum iade alındığı bilgi.

Ürünü sipariş verdim ama para kartımdan çekilmedi neden?

1702579932428.png

Geri
Yukarı