Amazon'dan alınan kargo ne zaman gelir?

Silent_King

Hectopat
Arkadaşlar, 20 Temmuz'da bir ürün satın aldım. Tahmini teslimat tarihinin 24 Temmuz yani yarın olduğunu yazıyor ama hala kargoya verilmiyor. Verilirse ne zaman verilecek veya yarın gelecek mi? Destek ile konuştum ürün sevkiyat deposunda hazır bekliyormuş. Ne olur sizce? Ürünü yurt dışından değil direkt Amazon TR'den satın aldım.

IMG_20230723_103240.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın akşama kadar gelecektir. Eğer gelmezse müşteri hizmetlerine durumu belirtebilirsiniz, şimdi yazsanız da değişen bir şey olmayacak. Son teslim tarihine kadar beklemeniz istenecek. Normalde kargolar bu kadar uzamazdı da Prime Day'den dolayı bu kadar uzuyor. 18 Temmuz'da siparişini verdiğim bir ürünüm hâlâ kargoya verilmedi, gerisini siz düşünün. Bende de son teslim tarihinde 26 Temmuz gözüküyor, ilk kez böyle bir şey yaşadım. İlk kez satıcısı Amazon olup da 8 gün içerisinde gelen bir ürünüm olacak.

Yarın akşama kadar gelecektir. Eğer gelmezse müşteri hizmetlerine durumu belirtebilirsiniz, şimdi yazsanız da değişen bir şey olmayacak. Son teslim tarihine kadar beklemeniz istenecek. Normalde kargolar bu kadar uzamazdı da Prime Day'den dolayı bu kadar uzuyor. 18 Temmuz'da siparişini verdiğim bir ürünüm hâlâ kargoya verilmedi, gerisini siz düşünün. Bende de son teslim tarihinde 26 Temmuz gözüküyor, ilk kez böyle bir şey yaşadım. İlk kez satıcısı Amazon olup da 8 gün içerisinde gelen bir ürünüm olacak.

Peki bugün kargoya verilme durumu olur mu ve verilse saat kaçta verilir ? Ve yarın saat kaça kadar gelebilir,ayrıca kargo firması ne olur ? AGT Kurye ile çok sorun yaşandığını okudum.

@Silent_King ne zaman kargoya verileceği hakkında bir fikrim yok. AGT Kurye sadece Papara kart dağıtımında sıkıntılı diye biliyorum, onun haricinde AGT Kurye ile sorun yaşayan pek görmedim. Bu kargo işi de biraz şans işi gibi duruyor. Normalde Aras Kargoyla da sorun yaşayan çok fazla ancak bulunduğum ilde en iyi kargo firmalarından birisi de Aras Kargodur. Kendilerini ciddi manada düzeltmişler, şahsen bu kadarını beklemiyordum.

Tamam kargo şu an kolay gelsin merkezinde muhtemelen bugün elime ulasıcak. Yogunluk olduğu için gönderi takibini gece alabildim.

@Silent_King ne zaman kargoya verileceği hakkında bir fikrim yok. AGT Kurye sadece Papara kart dağıtımında sıkıntılı diye biliyorum, onun haricinde AGT Kurye ile sorun yaşayan pek görmedim. Bu kargo işi de biraz şans işi gibi duruyor. Normalde Aras Kargo'yla da sorun yaşayan çok fazla ancak bulunduğum ilde en iyi kargo firmalarından birisi de aras kargodur. Kendilerini ciddi manada düzeltmişler, şahsen bu kadarını beklemiyordum.

O şubeye göre değişiyor misal bizim burada yoğunluk olmadığı için Aras Kargo çok iyidir burada.

@Silent_King bir sene sonra kargomu ilk kez Aras Kargo getirmişti ve bir senede de gerçekten bayağı değişmiş. Amazon'dan aldığım ürün bugün kargoya verildi ve Kolay Gelsin firmasıyla gelecek. Takip linkine bile ulaşamıyorum, bizim buradaki Kolay Gelsin şubesi de iyice bozmuş gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı