Amazon’dan alınan sistem iade edilir mi?

ZombiKadir

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Amazon uzerinden bir kasa topladim fakat biraz pahaliya toplamisim. Topladigim fiyata daha iyi sistem onerileri gordum. Ben simdi amazona yazacagim yazmadan once sizden bilgi almak istedim. Ne yazmam gerekiyor tam olarak iadeyi kabul etmeleri icin? Bilgisayarin bugün 1. gunu daha yeni birden fazla parca olunca belki kabul etmezler diye sizden tavsiye almak istiyorum.

Canlı destekten iletişime geçin ve durumu anlatın. Kabul etme ihtimalleri oldukça yüksek. Benim 7 aylık mouse'mi iade almışlardı. Amazon iade konusunda aşırı nazik.

evet bende de oyle olmustu 1 yillik felan bir esyam vardi sorun olmustu bize gonderin dediler para iadesi yapmislardi 1 hafta sonra. Birden fazla bilgisayar parcasi aldim ya belki kabul etmezler diye bi sorayim dedim ikna edici nasil birsey yazsam diye ama bi deniyim sansimi :D

Evet bende de oyle olmustu 1 yillik falan bir esyam vardi sorun olmustu bize gonderin dediler para iadesi yapmislardi 1 hafta sonra. Birden fazla bilgisayar parcasi aldim ya belki kabul etmezler diye bir sorayim dedim ikna edici nasıl bir şey yazsam diye ama bir deneyeyim sansimi :D

Direkt ben yeni bir bilgisayar topladım ama bu fiyatlara daha iyi hazır sistemlere denk geldim iade edebilir misiniz deyin. Eğer reddederlerse başka bir temsilci ile konuşun. Ben böyle yapardım. Ama muhtemelen kabul ederler.

Ben Amazon uzerinden bir kasa topladim fakat biraz pahaliya toplamisim. Topladigim fiyata daha iyi sistem onerileri gordum. Ben simdi amazona yazacagim yazmadan once sizden bilgi almak istedim. Ne yazmam gerekiyor tam olarak iadeyi kabul etmeleri icin? Bilgisayarin bugün 1. gunu daha yeni birden fazla parca olunca belki kabul etmezler diye sizden tavsiye almak istiyorum.
Satıcı amazon ise doğrudan iade edin. Memnun kalmadım demen yeterli. Pazaryeri satıcısından aldıysan, satıcının insiyatifinde.

Geri
Yukarı