Çözüldü Amazon'dan alınan ürün nasıl iade edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asxte

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-9600KF Cpu @ 3.70GHz
AMD Radeon RX6600 8GB
ASUS Prime B365M-K
DDR4 16GB Ram
ST2000DM0008-UB102 2TB Harddisk
Toshiba-RC500 500GB SSD
Xigmatek X-Power 650W 80+
Acer Nitro RG321qu 31.5" 170Hz 1ms
Gamepower Calypso Blue Switch
Logitech G102
Rampage SN-R10
Salondan çaldığım koltuk
Meslek
Oto Elektronik
Amazon'dan mavi ışık filtreli gözlük aldım fakat yüzüme küçük geldi iade oluşturdum kodu var ama MNG Kargo'ya gidip kodu vermem lazımmış MNG kargoda benim evime çok uzakta kurye çağır özelliği ile çağırsam gelip alır mı kargoyu bir de gönderim ücreti MNG Kargo gönderi koduyla iste yaptım ne yapmam lazım.

Çözüm
İade kodu oluşturulduktan belli bir süre sonra ürünü kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla uzak ta olsa gidip kendinizin teslim etmesinde fayda var. Kargo firmalarının eve gelmeleri bir hayli uzun sürebiliyor. İade olduğu için ücret de ödemeyeceksiniz.​
Aramex evden alma servisi var. Ben hep onu kullanıyorum. Sistemleri çok iyi. Talep ettiğiniz zaman whatsapp üzerinden bir bot yazıyor size. İstediğiniz günü seçebiliyorsunuz. İade süreci çok uzamıyor en fazla 1 gün. Bence öyle yapın.

Amazon'dan mavi ışık filtreli gözlük aldım fakat yüzüme küçük geldi iade oluşturdum kodu var ama MNG Kargo'ya gidip kodu vermem lazımmış MNG kargoda benim evime çok uzakta kurye çağır özelliği ile çağırsam gelip alır mı kargoyu bir de gönderim ücreti MNG Kargo gönderi koduyla iste yaptım ne yapmam lazım.
Lanet bir kargoyla anlaşmışlar gelmiyorlar, ben bir hafta bekledim gelip almalarını gelmediler, bı turlu de ulaşamadım. Gidip Amazon desteğe yazdım, dedi bi iki hafta sürebiliyor gelmeleri. İadeyi MNG kargo olarak değiştirip kendim kargo şirketine götürdüm. En büyük ticaret şirketinin saçma sapan bı kargo şirketiyle anlaşması rezillik..

İade kodu oluşturulduktan belli bir süre sonra ürünü kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla uzak ta olsa gidip kendinizin teslim etmesinde fayda var. Kargo firmalarının eve gelmeleri bir hayli uzun sürebiliyor. İade olduğu için ücret de ödemeyeceksiniz.​

Çözüm
iade kodu oluşturulduktan belli bir süre sonra ürünü kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla uzak ta olsa gidip kendinizin teslim etmesinde fayda var. Kargo firmalarının eve gelmeleri bir hayli uzun sürebiliyor. İade olduğu için ücret de ödemeyeceksiniz.​

Teşekkürler iademi yolladım hediye kartı olarak istedim şu an geldi para.

Yeni konular

Geri
Yukarı