Amazon'dan alinan ürünler daha erken gelir mi?

ACExACE

Hectopat
Amazon siparişlerin şu ana kadar hep tam zamanında geldi ama şu yoğunluk yüzünden Prime olmama rağmen cuma günü gelecek bir kargom var. Şu anda yolda gözüküyor, teslim edilme tarihi ise cuma. Yarın dağıtıma çıkarırlar mi, kargosu tahmini zamandan önce gelen oldu mu Amazon'da?

Pazartesi sipariş ettiğim ürüne Perşembe teslim süresi verdiler ama Çarşamba geldi yaşadığın şehrin depoya olan uzaklığı ve kargo şubesinin yoğunluğuna göre değişir
Not: prime değildim

Bu zamana kadar 3 kere sipariş verdim prime değilim, 3 siparişin hepsi verdiğim akşamın ertesi günü öğlen teslim edildi. Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum oturduğun şehir ve depoya olan uzaklığı çok önemli.

Amazon siparişlerin şu ana kadar hep tam zamanında geldi ama şu yoğunluk yüzünden Prime olmama rağmen cuma günü gelecek bir kargom var. Şu anda yolda gözüküyor, teslim edilme tarihi ise cuma. Yarın dağıtıma çıkarırlar mi, kargosu tahmini zamandan önce gelen oldu mu Amazon'da?
Cumartesi sipariş verdim çarşamba dedi pazartesi elimde idi. :)

Pazartesi verdim siparişi. 7 gün yani 28.06.2021 tarihinde teslim edilecek görünüyordu. Bugün elime ulaştı

Yeni konular

Geri
Yukarı