Amazon'dan Alışveriş İçin İngilizce Bilen Aranıyor

zekiarslan21

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon.com'dan "Hyperx Cloud 2" ve "Razer Deathadder Elite" alıcam. Bu süre zarfında bana yardım edebilecek arkadaş var mı? İngilizcem bu iş için yeteri kadar iyi değil. Ve bazı sorularım var; örneğin ben iki ürünü aldım, bunların garantisi ne kadar sürüyor?

Garantileri var ve Türkiye'den ucuz olduğu sürece mantıklı.

Konuya denk gelmişken yazmak gereksiniminde bulundum.17 Kasım 2016 tarihinde amazon.de'den aldığım Hyperx cloud 2 (Kara cuma haftası 200 tl gibi bir fiyata almıştım) yakın zamanda bozulmuştu. Kingston desteğe e-mail yoluyla ulaştım ve durumu anlattım. 2 gün sonra HyperX İstanbul yetkili servisi benimle iletişime geçti. Sorun hakkında bilgiler aldı. Kulaklığımın sağ tarafı ses vermemeye başlamıştı. Başta tamir olacağı söylendi sonrasında gaming bir kulaklık olduğu için , aynı renk açılmamış bir kutu yollayabileceklerini, firmanın birebir değişime olanak sağladığını söylediler , tek şart olarak kutu ve kutu içeriğinin eksiksiz olması gerekli dedi ve e-mailime yolladıkları bir sayfanın çıktısıyla birlikte kargoladım. Sıfırı ile değişim sağlandı gerçekten çok memnun edici bir olaydı. Bundan sonrada kulaklık alacak olsam ,Kingston markasını tercih ederim.Garanti süreleri de 2 veya 3 yıldı sanırım şuan hatırlayamadım. Bu arada Kingston destek ile türkçe iletişim sağlayabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı