Amazon'dan Anakart Almak

YavuzAkbay

Kilopat
Yer
North-Rhine Westphalia
Daha fazla  
Meslek
Data Analyst
Arkadaşlar ben neredeyse Amazon'dan her türlü ürünü almış bir insanım fakat nedense tüm bilgisayar bileşenleri Türkiye'ye geldiği halde anakartlar Türkiye'ye yollanmıyor. Bunun sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında burada satıcının kararı önemli, satıcı istemiyorsa yollamaz. Garanti gibi sorunlar baya sıkıntılı. Almak istediğiniz kart neydi?

Amazon kendi sattığı ürünlerden elektronik ve belirli birkaç ürünü yurt dışına göndermez, Amerika içine satar. Amazon'daki 3. parti satıcılar isterlerse uluslararası kargo da önerebilir.

Amazon kendi sattığı ürünlerden elektronik ve belirli birkaç ürünü yurt dışına göndermez, Amerika içine satar. Amazon'daki 3. parti satıcılar isterlerse uluslararası kargo da önerebilir.
Merhaba. Ben Amazon'dan tamamen kasa almak istiyorum ve vergisini de ödemeye hazırım çünkü vergisi ödenmiş hali bile buradaki sistemlerden çok daha ucuz. Garanti olayı ise benim için sorun değil. Ancak duyduğuma göre yurtdışından getirirken BIOS pilini çıkardıkları için kullanılamaz oluyorlarmış. Ben bu sistemi nasıl getirtebilirim kargoyla? Anakart MSI Z170A Gaming M7 olacak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı