Amazon'dan Bedavaya Alışveriş Yapıldı

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Tosla kart almıştım zamanında ama içinde para yoktu ve en son o seçili kalmış.

Hızlı sipariş vere bastım ve hemen aldı hatta kargoyu ne zaman getireceğini bile söyledi.

Bir ara akrabalarımın kartını kaydetmiştim. Bana bildirim gelmeyince onlardan aldım sanıp iptal ettim hemen. Sonra baktım Tosla'dan almışım.

Geçenlerde bende de bu durum oldu. Amazondan TYPE-C dönüştürücü aldım ardından karta girdim baktım para kesilmemiş nasıl oluyor hala anlamış değilim.

Tosla kart almıştım zamanında ama içinde para yoktu ve en son o seçili kalmış.

Hızlı sipariş vere bastım ve hemen aldı hatta kargoyu ne zaman getireceğini bile söyledi.

Bir ara akrabalarımın kartını kaydetmiştim. Bana bildirim gelmeyince onlardan aldım sanıp iptal ettim hemen. Sonra baktım Tosla'dan almışım.
Ödeme onaylanamadı diyerek. Siparişimin geçmişinde kırmızı bir yazı görüceksin.

Ödeme alınamazsa sipariş iptal edilir. Ben de SSD alırken kredi kartı online ödemeye açık değildi, yaklaşık yarım saat sonra sipariş iptal edildi, açtırıp tekrar aldık.

Kartta bakiye olmadığı zaman kayıtlı mail adresine mail gönderiyorlar ödeme yöntemini güncelleyin diye. Diğer siteler gibi anında işlem yapmıyor verdiğiniz bilgilere göre, önce bilgileri alıp siparişi oluşturuyor, daha sonra işlemi yapmayı deniyor işlem olmazsa ödeme yöntemini güncelleyin diye mail gönderiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı