Amazondan Bilgisayar Almak

Dolar şuan pek düşeceğini düşünmüyorum. Yurt dışından parça getirmeye bence gerek yok ama tabii ki senin tercihin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar'ın düşmesine daha çok var. Hem yurtdışından getirsen bile bunun kargosu ile vergisi ile gümrükte takılması ile falan rahat 1500'ü bulur hatta belki geçer bile onun yerine git vatana istediğin yap :)

Doların düşmesini bende yakın zamanda pek beklemiyorum açıkçası ve amazon Türk lirasına çevirirken biraz pahalı tutuyor döviz kurunu. Mesela şuan dolar 2.49 seviyelerinde ama Amazonda 2.64 civarında yani Türkiye de düşse bile Amazonda düşmesi zaman alacak.

Doların düşmesini bende yakın zamanda pek beklemiyorum açıkçası ve amazon Türk lirasına çevirirken biraz pahalı tutuyor döviz kurunu. Mesela şuan dolar 2.49 seviyelerinde ama Amazonda 2.64 civarında yani Türkiye de düşse bile Amazonda düşmesi zaman alacak.
O iş öyle olmuyor biraz. Amazon senin kartını eklediğin yerin döviz kuruna göre işlem yapıyor.

Neyse ya hiç uğraşmaya gerek yok, Vatan candır. :D Zaten montajı da yapıyorlar. Ah şu dolar bir düşse de bilgisayarı toplatsam 1500tl olan bilgisayar 1600 oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı