Amazon'dan bilgisayar toplamak

Valla yanlış anlama ama hayali sistem diye genelde bu tür başlıklara mesaj yazan olmuyor. Ben hayali değildir bugün üyelik açmışsınız diye yazdım ama hiç ne yapacaksın? Neye lazım? Hiçbir şey yazmamışsın. Hani bu kadar bütçe ayıran genelde 1 paragraf yazı yazıyor ona göre öneri yapılıyor.

Şimdi biri toplasa direk onun o topladığını mı alacaksın? Mesajlarından bu çıkıyor. Sen yardımcı ol, sana yardımcı olan da çıkar. Ben hazır sistem önerecektim, ondan vazgeçtim.

Vallahi yanlış anlama ama hayali sistem diye genelde bu tür başlıklara mesaj yazan olmuyor. Ben hayali değildir bugün üyelik açmışsınız diye yazdım ama hiç ne yapacaksın? Neye lazım? Hiçbir şey yazmamışsın. Hani bu kadar bütçe ayıran genelde 1 paragraf yazı yazıyor ona göre öneri yapılıyor.

Şimdi biri toplasa direk onun o topladığını mı alacaksın? Mesajlarından bu çıkıyor. Sen yardımcı ol, sana yardımcı olan da çıkar. Ben hazır sistem önerecektim, ondan vazgeçtim.

Dostum sadece öneri istemiştim çünkü bilgisayar toplamak hakkında fazla bilgim yok Amazon TR'de hazır sistem satan yok baktığım kadarıyla zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı