Amazon'dan Corsair DOMINATOR Platinum Series 16GB Almak

FurkanOZKAYA

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Siparişi verirken zaten Amazon sizden gümrük vergisini alacak. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten 350 Dolar verebiliyorsanız vergiyi de ödersiniz.

Siparişi verirken zaten Amazon sizden gümrük vergisini alacak. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten 350 Dolar verebiliyorsanız vergiyi de ödersiniz.

Gönül isterdi Türkiye'den almayı ama bu RAM'leri Türkiye'de bulamadım malesef. Sanırım stokta yok veya gelmiyor. Parça tanıtımı bile yok. Hep standart Gskill-Kingston vs. mevcut.

Hem fiyat olarak uygun, hem de çok kaliteli bir parça.

Amazon satın alma işlemi sırasında gümrük vergisi vs. hepsini çekiyor zaten. Tek sorun garanti olmuyor sanırım ve gelmesi 15-20 günü buluyor.

Gümrük sorun çıkartmayacaktır bana değil mi? Uğraşmak istemiyorum kapıya kadar gelsin :eek::D

Corsair DOMINATOR Platinum Series 16GB (4 x 4GB) DDR4 2800MHz (PC4 2800) C16 memory kit for DDR4 Systems (CMD16GX4M4A2800C16) at Amazon.com

Arkadaşlar bu RAM'lerden Türkiyede bulamadım :( Amazondan sipariş edeceğim. Konuları vs. çok araştırdım. UPS kargoya vekaletname verdiğin zaman sorun çıkmıyormuş.

Zaten tek parça ürün ve çok yüksek bir meblağ değil.

Yorumlarınız?

Vekaletnameyle ne alaka onu hiç anlamadım. Siparişini ver, rahatına bak. Gümrük vs bunları hiç sorun etme, ödenmesi gereken bir vergi varsa Amazon bunu en başta ürünü sipariş ederken alıyor zaten.

Ağabeyler ablalar hortlatıcam biraz ama bilgiye gerçekten ihtiyacım var. Amazondan parça değil komple bilgisayar + monitör toplamak istiyorum. Ekran kartı ram işlemci vb.. Gümrük vergisini ve kargoyu zaten amazona ödüyoruz. O kadar parça gümrükte takılır mı? Teşekkürler.

Ağabeyler ablalar hortlatıcam biraz ama bilgiye gerçekten ihtiyacım var. Amazondan parça değil komple bilgisayar + monitör toplamak istiyorum. Ekran kartı ram işlemci vb.. Gümrük vergisini ve kargoyu zaten amazona ödüyoruz. O kadar parça gümrükte takılır mı? Teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla ayda 5 ürün getirtebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı