Amazon'dan EVGA GTX 950 almak

Fu-Linn

Hectopat
Daha fazla  
Önümüzdeki günlerde ekran kartı almayı düşünüyorum. Aklımda GTX 760 veya GTX 950 vardı. Amazon.com'dan Amazon.com: EVGA GeForce GTX 950 2GB FTW GAMING, Silent Cooling Graphics Card 02G-P4-2958-KR: Computers & Accessories bu ürünü buldum. Fiyatı bütçeme uygun. EVGA'dan başka hangi markaların uluslararası garantisi var bilmiyorum. O yüzden EVGA markasını tercih ettim. 160$ ın üstüne ne kadar para öderim acaba ? Kargo parası, varsa vergi filan fiyat ne kadar olur acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla 75$ üstü ürünlere vergilendirme yapılıyor. Belki kalkmıştır tam bilmiyorum. İnternette Amazon.com'dan alışveri yapma rehberleri var. Onlara bakabilirsin. Vergi konusunda ise alışveriş için gerekli adres, kart bilgileri vs. girdikten sonra son adımda vergilendirme otomatik olarak site tarafından yapılıyor diye biliyorum.

Maşallah. 40$ nedir yahu. 100TL den daha fazla bi masraf çıkıyormuş. Gerçi 200$ olsa da TR'den daha ucuz oluyor.

600 liraya geliyor ve vatanda ASUS GTX 950 modelini geçtiğimiz hafta 608 TL ye aldım bence o kadar uğraşmak yerine böyle yapman daha mantıklı.

600 liraya geliyor ve vatanda ASUS GTX 950 modelini geçtiğimiz hafta 608 TL ye aldım bence o kadar uğraşmak yerine böyle yapman daha mantıklı.

Ben ürünümü 1 ay sonra almayı düşünüyorum. Belki 2 ayı bile bulabilir :( Vatan da Asus GTX 950 bulamadım fakat diğer sitelerde 620TL filan. Vatan da MSI'nın 700TL olduğunu görünce mantıklı gelmişti :)

Eğer istersen Amazon'dan getirttiğim Evga GTX 950 SC+ var şuan elimde. Sıfır jelatinin de duruyor. Fiyatta da anlaşırız. :)

Daha dün geldi ayrıca.

Maalesef şimdi alamayacağım için size bir şey diyemem.

Ben ürünümü 1 ay sonra almayı düşünüyorum. Belki 2 ayı bile bulabilir :( Vatan da Asus GTX 950 bulamadım fakat diğer sitelerde 620TL filan. Vatan da MSI'nın 700TL olduğunu görünce mantıklı gelmişti :)
Görevliyle konuşup diğer şehirlerden getirtebiliyorsunuz ve yanılmıyorsam kargo ücreti vs. yok. ASUS bu modelde güzel fiyatlandırma yapmış.

Görevliyle konuşup diğer şehirlerden getirtebiliyorsunuz ve yanılmıyorsam kargo ücreti vs. yok. ASUS bu modelde güzel fiyatlandırma yapmış.
Vatan ın internet sitesinden baktım fakat Asus un GTX 950 modeli gözükmüyor bile. Belki gelir kim bilir. 1-2 ay içinde ne olur kim bilir zaten :D

Nasıl gözükmez ya buyurun stokta olan şehirler. Şehrinizde ki mağazada yoksa mağazaya gidip başka bir şehirden getirebiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• gtx950.png
    gtx950.png
    59,1 KB · Görüntüleme: 180
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı