Amazondan G29 almak

1- Daha az olursa fazla para iade edilir ama zannetmiyorum daha az çıkacağını. Daha fazla çıkarsa siz ek ödeme yapmazsınız.
2- Türkiye'de garantiye veremeyebilirsiniz, bunu Logitech yetkili teknik servisine sormalısınız. Amazon.de'den aldığım ürünün global garantisi olacak mı, siz garanti hizmeti sunuyor musunuz diye sorarsanız bilgi verirler. Eğer Türkiye kabul etmezse, Almanya'ya kargolayıp kargo ücretini Amazon'dan iade alabiliyorsunuz. Bütün masrafları Amazon karşılıyor garanti süreci için. Bana müşteri hizmetleri bu şekilde bilgi vermişti. Siz de ulaşın bence.
3- Gümrükten geçer, bir sorun olmaz.
4- Fiyat farkı olabiliyor böyle ürünlerde. Pedal fotoğrafı da koymuşlar yani dahil olmadığını sanmıyorum. Zaten 2800 TL yaklaşık. Sadece 500 TL daha ucuz o da normal.

Garanti veya iade için direk Amazon.tr veya Amazon Almanya ile iletişime geçebilirsiniz. Garanti süre ve işleyiş bilgisi hakkında Amazondan bilgi almanızı öneririm ama genelde 2 yıl oluyor. Gümrükten geçer sıkıntı olmaz. Koca Laptop geçti bu kalmaz bence. Pedal var gibi duruyor hocam. Fiyat fazlalığını amazon karşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…