Amazon'dan gaming notebook almak

Evet asıl amaç oyun odaklı olması. Farkındayım hocam o yüzden 2.el ilanlara baktım yurt içinde yok adam akıllı. Amazonda gezerken bunlarla karşılaştım 0 sandım değilmiş. Ama fark etmez. Sizce 2.el olarak bunlardan birini alsam ne olur? Bir sorun çıkma olasılığı var mıdır?

Evet asıl amaç oyun odaklı olması. Farkındayım hocam o yüzden 2.el ilanlara baktım yurt içinde yok adam akıllı. Amazonda gezerken bunlarla karşılaştım 0 sandım değilmiş. Ama fark etmez. Sizce 2.el olarak bunlardan birini alsam ne olur? Bir sorun çıkma olasılığı var mıdır?
Yurtdışından 2. el ürün kesinlikle almayın. Ne olacağını bilemezsiniz. 2. el düşünüyorsanız yurtiçine bakın. Monster ilanları vardır illaki.

Arkadaşlar lütfen tartışma çıkmasın konuda. 2 gün sonra üni başlıyor. En geç 1 haftaya bu işi halletmem gerek. Bilgisi olan, yardım etmek isteyenler yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el almak ister misin? Bence hiç Amazon'a bulaşma üniversite başladıktan bayağı sonra gelir filan.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el almak ister misin bence hiç amazona bulaşma üniversite başladıktan bayağı sonra gelir filan.
Alırım sıkıntı değil de ülkede yok uyguna. En uygun 5.500₺ buldum. Bana uymuyor doğrusu :(
Yurtdışından 2. el ürün kesinlikle almayın. Ne olacağını bilemezsiniz. 2. el düşünüyorsanız yurtiçine bakın. Monster ilanları vardır illaki.
Bulamadım hocam çok baktım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı