Amazon'dan Gelen Ürünün Aramex İle Gelmesi

BeqTec

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. 29 Aralık 2016 tarihinde Amazon'dan İninal kartım ile G930 siparişi vermiştim. Kargom dün 15.15 itibariyle İstanbul'a ulaşmış ve dağıtıma çıkmış fakat Tracking numaram ile Aramex'e girip kargomun nerde olduğunu sorguladığım zaman kargo durumum ''Shipment Forwarded to Beyond/Remote Area Sorting Location'' olarak gözüküyor. Öncelikle yazının anlamı nedir ? Aramex şirketi Türkiye'de hangi kargolarla çalışıyor ?

Gümrük oluyor o :)

30€ yasası kabul edildi ya, büyük ihtimalle ondan geri göndermişler.

Gümrük oluyor o :)

30€ yasası kabul edildi ya, büyük ihtimalle ondan geri göndermişler.
Ama Gümrük yasasından önce sipariş etmiştim ve şuanda kargom İstanbul'dan dağıtıma çıkmış olarak gözüküyor. Üstelik bana konuyla ilgili herhangi bir mail gelmedi.

Son durum ne oldu benimde aynı durum söz konusu merak ettim ama anladığım bir kaç yerde gümrüğü geçmiş olduğunu ve dağıtıma çıktığını ifade etmişler. Yukarıdaki arkadaş takılmış geri göndermişler demiş ama yanlış yönlendirme olmasın.

"Shipment Forwarded to Beyond/Remote Area Sorting Location : Kargonuz gümrüğü geçti :), bulunduğunuz ile doğru yönlendirme yapıldı"

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı