Amazon'dan GTX1050 Ti Almak

xxx.ersin

Hectopat
Daha fazla  
2 yıl önce 7870K APU sistemi satın aldım şuan gördüğünüz gibi eksiklerini gösteriyor kasmalar vs.

2 haftadır detaylı inleceleme yapıyorum ekonomik bütçeme uygun bir ekran kartı alabilmek için.
Ama Hepsiburada Vatan Compt. gibi sitelerde:

Msi Nvidia GeForce 1050 Gaming X 2G fiyat : 667,63 TL - Hepsi Burada
Msi Nvidia GeForce 1050 Gaming X 2G fiyat : 670,13 TL - Vatan Computer
Msi Nvidia GeForce 1050Ti Gaming X 4G fiyat : 875,19 TL - Vatan Computer
Evga GTX1050 Ti SSC Gaming 4G fiyat : 827,30 TL - Vatan Computer

Msi Nvidia GeForce 1050Ti Gaming X 4G fiyat : 165 eur - amazon.de - 713 TL Vergi dahil
Evga GTX1050 Ti SuperSuperClocked Gaming 4G fiyat : 170 eur - amazon.de - 735 TL Vergi dahil

Bence bu fiyatların hepsi dudak uçuklatıcı bende alternatifleri denereken amazon.de'den satın alma kararına vardım ama güvenilir mi ? Yani satın alan var mı? Sağlam şekilde sizden öneri bekliyorum ayriyetten iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben satın almadım ama güvenilir bir site olduğunu biliyorum. Ek olarak 1050 Tİ yerine Rx 560 almanı tavsiye etmek durumundayım.

Arkadaş galiba fanboy. Neyse ben yine öğreteyim yarın yanlış yapmaz bari. MSI yurt içinde garantisi var. Yanlış bilgilerle geliyorsunuz bana. Forumda Galax, Ryzen fanboyluğu başlamış bile. Engel olamadım.
Yurtdışından alınca Uluslararası Garanti olmazsa garanti çöp olur. Galax ve Ryzen neden öneriyoruz? F/P ürünleri yapıyorlar diye. MSI olunca altın madalya takmıyorlar. Ucuza bulduysan al, ama fazladan para saymaya gerek yok GPU aynı sonuçta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı