Amazon'dan Kulaklık Alma

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Yeni bir kulaklık almak için araştırma yapıyorum ancak fiyatlar maalesef dudak uçuklatıyor. Amazon sitesinden Cloud 2 almak sizce mantıklı olur mu ? Garanti süreçleri, gümrük vergisi, geliş süresi hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Aynı şekilde model önerilerine de açığım. Türkiye'den olması elbette daha iyi olur. Bütçe 400TL ama 450TL'ye çıkabilir. Teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gümrük vergisini sepete ekledikten sonra kendin görebiliyorsun, Amazon hiç uğraştırmıyor gümrükle seni. Arada takıldığı oluyor ama bu sefer destek ile irtibata geçip gerekli miktarı geri alabiliyorsunuz Amazon'dan. Geliş süresi geldiği depo, stok durumu, sipariş verme süresi gibi etkenlerden değişebiliyor ancak siparişten sonra tahmini ulaşma zamanını belirtiyorlar ve genelde o tarihte elinde oluyor. Garanti sürecinde en esnek davranan firmalardan birisi, ürünü Amazon'a ulaştırıyorsun ve bu süreçte oluşan masrafları da sana geri ödüyorlar. Kullanıcı hatası olsa bile esnek davrandıkları durumlar söz konusu olabiliyor, sıkıntı yaşayacağın son yer diyebilirim.

Eğer alacağın modeli Türkiye fiyatıyla kıyasladığında ciddi bir fark varsa elbette değer.

Ben bunu kullanıyorum 6-7 aydır, ses kalitesi olsun sanal surround’ı olsun çok memnunum, mikrofonu da aşırı derecede güzel, internetten testlerine bakıp tercih edebilirsin.

Merhaba , ben HyperX Cloud Core satın aldım ücretsiz amazon.com üzerinden, hediye çekim vardı. Amazon.com üzerinden alırsan kafadan 200 TL uyguna alırsın, hatta belki çok daha uyguna gelebilir. Garanti konusunda net bir bilgim yok. Ürünlerin Türkiye'ye gelmesi, gümrük derken sana ulaşması maksimum 13-14 gün sürüyor. Amazondan alırsan ödemeyi dolar üzerinden yapmanı tavsiye ederim bu arada daha uyguna geliyor.

Yeni bir kulaklık almak için araştırma yapıyorum ancak fiyatlar maalesef dudak uçuklatıyor. Amazon sitesinden Cloud 2 almak sizce mantıklı olur mu? Garanti süreçleri, gümrük vergisi, geliş süresi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
İndirim yakalanırsa olabilir. 400-450 TL bütçe ile maalesef Cloud 2 alamazsınız. Amazon'dan gelince bile 620 TL civarına denk geliyor.
1547482983855.png

Garanti süreci harika ötesi işliyor. Blue Yeti mikrofonum temassızlık yapıyordu, live chat üzerinden iletişime geçtim ve aynı gün sıfır ürün kargolayıp, yeni ürün bana ulaşınca bendeki mikrofonu geri yollamamı istediler (kargoyu Amazon karşılıyor). Amazon'un garanti politikasından şikayetçi bir kişiyi bile görmedim yabancı forumlarda.
Gümrük vergisini alışverişi yaparken veriyorsunuz, sıkıntı çıkmıyor. Benim evime Amazon.com'dan geliş süresi 5-7 iş gününü bulabiliyor, Amazon.de'den ise 3-4 günde geliyor genellikle.

İndirim yakalanırsa olabilir. 400-450 TL bütçe ile maalesef Cloud 2 alamazsınız. Amazon'dan gelince bile 620 TL civarına denk geliyor.
Eki Görüntüle 359945

Garanti süreci harika ötesi işliyor. Blue Yeti mikrofonum temassızlık yapıyordu, live chat üzerinden iletişime geçtim ve aynı gün sıfır ürün kargolayıp, yeni ürün bana ulaşınca bendeki mikrofonu geri yollamamı istediler (kargoyu Amazon karşılıyor). Amazon'un garanti politikasından şikayetçi bir kişiyi bile görmedim yabancı forumlarda.
Gümrük vergisini alışverişi yaparken veriyorsunuz, sıkıntı çıkmıyor. Benim evime Amazon.com'dan geliş süresi 5-7 iş gününü bulabiliyor, Amazon.de'den ise 3-4 günde geliyor genellikle.
Evet ben de gördüm. Önerebileceğin model var mı ? PUBG, CS oynuyorum genellikle (%80 PUBG ama) 7.1 de çok istiyorum ama bütçem yetersiz. Aklımda HS60 veys Arctis 3 var sence hangisi daha iyi ? (HS60 ile HS50 arasında pek fark yokmuş doğru mudur ?)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı