Amazon'dan Kulaklık tavsiyesi 150-200 TL

Konuşup kaldırtmıştım kargo ücretini ve bana 220 TL'ye mal olmuştu. SS Siberia v2 Frost Blue'da düşünebilirsin.

Bu incelemem : Steelseries v2 Frost Blue İncelemesi | Technopat Sosyal

Bu kutu açılımı : Steelseries Siberia v2 Frost Blue Kutu Açılımı | Technopat Sosyal

Hocam ben Amazon.com: SteelSeries Siberia v2 Full-Size Gaming Headset with Built-In USB Sound Card (Frost Blue): Computers & Accessories bu linkteki heat orange verisionunu almak istiyorum mouse la takım olması için. 70 dolar. Kaç günde gelir ve gümrükte takılır mı?

2. El Razer Kraken Pro lara bakabilirsiniz. Ben sahibinden.com da 3 gün kullanılmış bulup almıştım halada onu kullanıyorum. Fiyatları genelde 200-220 arasında.

Arkadaşlar Türkiyede pahalı hepsi. Yurtdışından alacağım. Steelseriesin Türkiyede garantisi var mı? Razerı almak istememin sebebi Aralgame Razer'ın garantisine bakıyor.

Harici güzel bir ekran kartın varsa kullanılabilir ama Steelseries'in gaming programından mahrum kalırsın. İstediğin ekolayzer istediğin programda çalısıyor vs. Eğer yoksa harici ekran kartın kesinlikle ses kartlı bir model al. @Ahmet YEŞİL

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı